Cuckold

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
493
Поени од реакции
317
Во нашите простори мислам дека луѓето повеќе фантазираат за ова и им е удобно во тие фантазии отколку да ризикуваат да направат нешто вакво оти ќе ги разберат одма кој се , што се, зошто се итн итн. Ако се сака се има начин ама исклучиво по огласиве и најчесто пар бара девојка за дружба бидејќи сепак сме"патријархално општество".
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.273
Si probal ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Се додека не поминуваш извесни граници, прави што сакаш. Ич кур да не те боли овие што пичка на компјутер само гледаат, што мислат дека треба, а што не треба да правиш.
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
18
Јас сум во таква врска. Не е точен митот дека ако си cuckold дека имаш мал пенис. Тоа е фантазија да ја гледам девојками со другар нејзин.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Јас сум во таква врска. Не е точен митот дека ако си cuckold дека имаш мал пенис. Тоа е фантазија да ја гледам девојками со другар нејзин.
Хахахах друже дај не гледајте порничи бе,си станал член пред 40 минути и си ги преокупирал сите теми на овој дел од форумот па како демек си бил во таква врска па уште и во Македонија.
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
18
Хахахах друже дај не гледајте порничи бе,си станал член пред 40 минути и си ги преокупирал сите теми на овој дел од форумот па како демек си бил во таква врска па уште и во Македонија.
Друже киснам на форумов во последно и сфаќам дека сите пишуваат како му одговара, и напрајв акаунт за да си се искажам и јаса то дали сум јас во таква врска или не мое си е. И неам никаква лоша намера за да ме осудуваш лол
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
112
Поени од реакции
276
Може оти да не на пример јас да му ја ебам жената а он да гледа, па ако се луте или му е неугодно да гледа може и него да го подфатам☻
 
Член од
19 декември 2017
Мислења
258
Поени од реакции
318
Јас сум во таква врска. Не е точен митот дека ако си cuckold дека имаш мал пенис. Тоа е фантазија да ја гледам девојками со другар нејзин.
Bro во таква врска си зашто немаш алтернатива и мораш да го прифатиш ултиматумот на девојката во врската за да не бидеш сам, каде ти и готвиш дома и си и рамо за плачење кога ќе се врати и ќе плаче како еден фраер само ја ебе јако и не се замара со неа, а она пак му се враќа зошто има 6х pack и голем кур.

П.С Најголемиот Машки Приоритет што го имаме е да се осгураме дека натешо потомство ја носи нашата ДНК тоа е примарната Машка Секслуална Стратегија и секое машко кое е спремно да го компромисира ова оди контра своите инстинкти и е социјално програмиран.
 
Последно уредено:
Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
18
Bro во таква врска си зашто немаш алтернатива и мораш да го прифатиш ултиматумот на девојката во врската за да не бидеш сам, каде ти и готвиш дома и си и рамо за плачење кога ќе се врати и ќе плаче како еден фраер само ја ебе јако и не се замара со неа, а она пак му се враќа зошто има 6х pack и голем кур.

П.С Најголемиот Машки Приоритет што го имаме е да се осгураме дека натешо потомство ја носи нашата ДНК тоа е примарната Машка Секслуална Стратегија и секое машко кое е спремно да го компромисира ова оди контра своите инстинкти и е социјално програмиран.
Ти уште живееш со тоа дека само жените готват? 2020 година е за 2 недели мисли малце кај живееш. Немора да си cuckold ама отфрли го ставот за готвењето, било така некогаш пред 2 светска
 

Kajgana Shop

На врв Bottom