Cuckold

Член од
15 јануари 2009
Мислења
92
Поени од реакции
13
Имам пробано уште како студент, чуството е неопишливо добро, се наогаат такви парови не мислете дека е ТАБУ тие што знаат што сакаат и наогаат. Пред околу еден месец бев кај едни
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.472
Имам пробано уште како студент, чуството е неопишливо добро, се наогаат такви парови не мислете дека е ТАБУ тие што знаат што сакаат и наогаат. Пред околу еден месец бев кај едни
Кој дел е неописиво добар?
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Мажот да гледа како му ја ебеш жената
Малце си контрадикторен, ендаш велиш дека си бил кај едни (демек ти си бил третиот кој некој сопруг го викнал да му ја толчи сопругата) а после викаш дека е неописливо добро да гледаш кај шо ти ја штракаат жената. Ај најди НЗС во муабетот. Ако си бил третиот како знаеш како му е на првиот? :свиркам:
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Можеби имам старомодни класични погледи кон сексот(едно машко + едно женско и точка тоа е мојата формула и дефиниција за секс) но навистина не гледам што е тоа толку интересно и возбудливо што некои луѓе ги пали групен секс во тројки, четворки, петорки, генг-бенг, свингерај(тоа беше она смена на партнерите каде што учествуваат две или повеќе парови), потоа ова срање каколд друг да ти ја онади жената, а ти да го гледаш тоа и да уживаш тоа да те пали и сл. сексуални игри т.е. бљувотини !
 
Член од
12 август 2017
Мислења
47
Поени од реакции
37
Dosta veke se*ete, znaci na civekot mu se dopagja toa ,saka da proba, mozebi ne saka testira samo ,bidejki ete go snema nekako odednad... daj dosta rugate po temive ,kako lele retardirano ili za na psihijatar ili ne znam sto... da da ne go pokazuvame nasiot "Makedonizam" na toj nacin ako nekomu ne mu se dopagja neka ja zaobikoli temata, nema potreba od seznajkovci koi vregjaat ... Blagodaram I nemam losi nameri kon nikoj ... sredete se malce so nepotrebnite komentari
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
311
Поени од реакции
464
Исто се дешава и на темана криптовалути, пола пациенти пишуваат како било нелегално, балон било, абе бркај си работа, кој што сака нека прави. Си пишал дечкото на форум, сака мислење да си размени, да си најде можда друштво, или пиши нешто конструктивно или бркај работа има теми милијарда.
 
Член од
12 август 2017
Мислења
47
Поени од реакции
37
Исто се дешава и на темана криптовалути, пола пациенти пишуваат како било нелегално, балон било, абе бркај си работа, кој што сака нека прави. Си пишал дечкото на форум, сака мислење да си размени, да си најде можда друштво, или пиши нешто конструктивно или бркај работа има теми милијарда.
Se soglasuvam 100% so tebe, znaci daj da ne bideme negativci, koj mu se dopagja neka komentira, na koj ne mu se dopagja neka bara tema tamu za letanje gulabi I neka ti leta ... fala I pozz[DOUBLEPOST=1516987321][/DOUBLEPOST]
Исто се дешава и на темана криптовалути, пола пациенти пишуваат како било нелегално, балон било, абе бркај си работа, кој што сака нека прави. Си пишал дечкото на форум, сака мислење да си размени, да си најде можда друштво, или пиши нешто конструктивно или бркај работа има теми милијарда.
Se soglasuvam 100% so tebe, znaci daj da ne bideme negativci, koj mu se dopagja neka komentira, na koj ne mu se dopagja neka bara tema tamu za letanje gulabi I neka ti leta ... fala I pozz
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ај да пишете аргумент против ама мора ли да вреѓате? Ако ви е одвратно не коментирајте, просто е многу.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Малце си контрадикторен, ендаш велиш дека си бил кај едни (демек ти си бил третиот кој некој сопруг го викнал да му ја толчи сопругата) а после викаш дека е неописливо добро да гледаш кај шо ти ја штракаат жената. Ај најди НЗС во муабетот. Ако си бил третиот како знаеш како му е на првиот? :свиркам:
Не мислам дека е контрадикторен, ако добро го сфатив. Он вика дека му е убаво дури мажот го гледа како он му ја ебе жената, не дека он е мажот.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Ако си алфа никогаш нема да можеш да замислиш друг да ти ја погледне жената, а камо ли овакви лудории.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.316
Поени од реакции
79.059
Има мажи што се ебат меѓу себе. други што сакаат да гледаат како ја ебе друг жена им, има такви кои сакаат S&M, да лижат стапала и што ли уште не.

Кои сте бре вие утепани шабани да им кажувате што да прават луѓето у своја спална соба?

Напишите им листа - што според вашиот утепан балкански мозок треба и е подобно да праат у спална соба!
Ископирајте го и делите го на улица на тие што поминуваат!
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Имаше ваква тема еднаш али не отиде волку во аут како оваа :D пишуваа неколу мажи нивни искуства со тресење на госпоѓи договорено пред очите на домаќинот, ако не се лажам секс во тројка се викаше и на првото мислење основачот бараше девојка за секс во тројка со жена му.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom