CS 1.6 сервери

  • Креатор на темата Elipsis
  • Време на започнување
Член од
26 ноември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
9
DeadZone Gaming Public Server
91.215.216.230:27038 Se Dodeluvat Admini !!!!
 
Член од
19 јануари 2011
Мислења
87
Поени од реакции
3
Влегувајте на Кајгана, ИП имам во потпис.
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
23.185
Поени од реакции
66.716
188.40.42.142:29073 Ај и мојот да го изрекламирам :)
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
НОВО НОВО НОВО !!!

Од сега нова Гејминг арена со повеќе од 15 сервери, со пинг од 5 do 20 maximum!!!!

Сега засега само K-Net Public 1 32 слота, доколку се исполни бројката на играчите ке биде отворен Public 2 како и Public 3,4,5....
Наскоро Clan War сервери.
Секој е добродојден и ке биде потполно поддржан од страна на админите!

K-Net Public 1 - ip: 80.77.157.22:27015
Додадете го во Favorites и поканете ги вашите пријатели!

Ви благодариме за посетата и разбирањето.

Со почит, K-Net
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.387
Поени од реакции
2.396
Од сега нова Гејминг арена со повеќе од 15 сервери, со пинг од 5 do 20 maximum!!!!

Сега засега само K-Net Public 1 32 слота, доколку се исполни бројката на играчите ке биде отворен Public 2 како и Public 3,4,5....
Наскоро Clan War сервери.
Секој е добродојден и ке биде потполно поддржан од страна на админите!

K-Net Public 1 - ip: 80.77.157.22:27015
Додадете го во Favorites и поканете ги вашите пријатели!

Ви благодариме за посетата и разбирањето.

Со почит, K-Net
за рекламирање :locked:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
34.831
Поени од реакции
51.084
Отварање нови теми за рекламирање на серверот не. Има посебна тема кај што можеше да постираш.
 
A

Auditore

Гостин
K-Net Public 1 - 80.77.157.22:27015
Многу добар сервер, го видов овде од членот горе што постирал, серверот е топ, најмало латенци има од сите македонски сервери, многу добар хост, со напорна работа сигурен сум дека еден ден ќе биде one of the best.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Пред се, да се извинам за ново отворениот топик не прочитав добро во правилата дека тоа е забранет.
Како што гледате веќе имаме задоволни играчи од нашиот сервер, пинг и слично, се надевам дека сите вие кои што ја читате оваа тема ке не посетите и самите ке се уверите во нашиот квалитет.
Благодарам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom