Counter-Strike Steam верзија

Член од
22 август 2007
Мислења
155
Поени од реакции
0
steam bratce ti e programa preku koja igras na steam serveri...e tam citeri nema ama pa zatoa tamo igracite se :nerv::nerv::nerv:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
steam bratce ti e programa preku koja igras na steam serveri...e tam citeri nema ama pa zatoa tamo igracite se :nerv::nerv::nerv:
Е горат братче,ама кога ќе играш со нив..незнам дали ќе останеш на ова ниво на кое што си сега..не зборам буквално за тебе зборам за сите..:helou:
 
Член од
22 август 2007
Мислења
155
Поени од реакции
0
abe sea mos da imam celo vreme skorovi od 3 kills 15 deaths ali otkoga pocna na steam da igram nekam ni da pomislam da se vrnam na ovie kajgana, max adsl itn. ( bez navreda )
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
Стим програма ? ја мислам дека е посебна кантер со акаунд слично на б.нет а што е далеку по добро од нон - стим . . е . . имам мерак за тоа сранје Стимот:vozbud:
 
Член од
22 август 2007
Мислења
155
Поени од реакции
0
Стим програма ? ја мислам дека е посебна кантер со акаунд слично на б.нет а што е далеку по добро од нон - стим . . е . . имам мерак за тоа сранје Стимот
epa za toa sranje ja 3 meseca se izmacuva dodeka go zema ali da ti kazam isplate se.... a inace toa ke ti doe kako orginal CS znaci ako sakas da go imas mora da si go kupes ili da si naes nekoj validni kreditni kartici na int :smir:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Ништо посебно, само што имаш избор на многу сервери и се играат буквално сите мапи... Имам Steam ама пак си играм на нашите сервери претежно. Коа има место на кајгана увек сум таму...
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
epa za toa sranje ja 3 meseca se izmacuva dodeka go zema ali da ti kazam isplate se.... a inace toa ke ti doe kako orginal CS znaci ako sakas da go imas mora da si go kupes ili da si naes nekoj validni kreditni kartici na int :smir:

а сигурен си дека нема читери ? и со што се заштитени серверите , има некој анти-чит ? и . . колку ти излезе се вкупно за да го купиш стимот ?
 
Член од
22 август 2007
Мислења
155
Поени од реакции
0
Ништо посебно, само што имаш избор на многу сервери и се играат буквално сите мапи... Имам Steam ама пак си играм на нашите сервери претежно. Коа има место на кајгана увек сум таму...
imam samo neso da te pitam WTF ?!?!?! Niso posebno ??? ili pa celo vreme si u minus 10 skor pa zatoa ne ti se sviga bas :pos2::pos2::pos2::smir:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
а сигурен си дека нема читери ? и со што се заштитени серверите , има некој анти-чит ? и . . колку ти излезе се вкупно за да го купиш стимот ?
Има Vac-Secure античит, веруј нема читери 100 посто. Иначе играта се купува преку програмчето Steam кое можеш беслпатно да го најдеш на steam.com

Edit - И да, кантер 1.6 кошта 10 долари
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
imam samo neso da te pitam WTF ?!?!?! Niso posebno ??? ili pa celo vreme si u minus 10 skor pa zatoa ne ti se sviga bas :pos2::pos2::pos2::smir:
Немај гајле не сум 10 у негатива, иначе ај ти кажи ми што е разликата, кантер ко кантер, јес да има некои с*ања кои ја праат играта подобра и има подобри играчи ама кантер си е кантер...:nesum:
 
Член од
22 август 2007
Мислења
155
Поени од реакции
0
Немај гајле не сум 10 у негатива, иначе ај ти кажи ми што е разликата, кантер ко кантер, јес да има некои с*ања кои ја праат играта подобра и има подобри играчи ама кантер си е кантер...:nesum:
ehhh sea kanter si e kanter ali prvo tuka znaci citer nema da naes ( ne vikam deka na kajgana ima ) za mesto sekugas ima za igranje so top igraci i mojta omilena opcija pa boze mirc da e ugradeno u CS :pos::pos::pos:
ej i da klanska mozes da napraves u sekoja sekunda a ne da se dogovaras 2 dena na msn i pa niso da ne ispadne
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
600 ден е МИСЛАМ го имате у југотон со играта:toe::pirat:
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
А Стеам верзијата може да се слегне без пари?? Ако може линк од нивната страна
 

Kajgana Shop

На врв Bottom