Club Colosseum

Статус
Затворена за нови мислења.

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
И ја викам тоа али од сеа сите журки ќе бидат петок. Нешо у везе со ХардРок,конкуренции и такви ствари. ЈБГ. Ај ваљда нема копиљаци да идат по ДиЏеи многу многу. А од овде кои иде бе?
 
Член од
15 август 2008
Мислења
148
Поени од реакции
3
Проблемот е што ... се почуствува опаѓање на посетеност и пари во четврток па мораше некако тој момент да се реши, па најдобро беше петок. Сигурно немаше да се иде сабота варијанта поради лејдис најт журките каде што исто така има добар профит
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Не не.Посетеноста си беше супер и у четврток АЛИ Четврток колосеум со или без ДиЏеј е боље од Хард Рок ама петокот беше катастрофа,така да за да им соберат дел од муштериите ги префрлија диџеите у петок.
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Многу ми се оди на Дарен Емерсон ама поради тоа што ова ќе биде еден вид на реотварање на Колосеум т.е. почеток на една нова сезона ќе биде преполно со фаци кои не го ни знаат Дарен него дошле само ради тоа што е отварање.
Затоа за жал оваа журка ќе ја пропуштам ама на 13ти мора да се оди во Колосеум. :) (си знете сите зошто) :)
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Лееј ја ептен сакам да идам ама од другариве никој нема пари, а сам не ми се иде.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
кје биде леле мајко .. мн кје има гужва затоа не ми се оди на ова .. има и др денови така да се гледаме таму некогаш ..
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Дарен го очекувам летово во летниот клуб Колосеум кога сигурно ќе одам и ќе има помалку гужва од денес. :)
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
Шит.Све е веќ видено и веќ чуено.А опаѓање на посетоност и пари е резултат на првото.
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
top zurce napari darren.nemase decista ama ic.mn bese jako svaka cas na deckoto.ne razmrda maksimalno.mislam zvuckite treba na remont da gi nosat.sledni se sekogas odlicnite


THE SHAPESHIFTERS

i ova ke bide odlicno zurce.se gleame tamu:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
После Shapeshifters , следниот петок доаѓа John Aquaviva.
не знам како да го прокоментирам потегот да се префрлат стандардните DJ журки од четврток во петок.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom