Chuck

Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Ја гледам серијава 2ра сезона сум засега. Јако е.. има нешто шо тера пак да гледаш :D
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ја гледа ли некој сезонава?
Јас ја изгледав првата епизода и сфатив дека неможам со другиве серии да стасам и ја оставиви оваа за во Јуни цела сезона тогаш да ја гледам.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Ја гледа ли некој сезонава?
Јас ја изгледав првата епизода и сфатив дека неможам со другиве серии да стасам и ја оставиви оваа за во Јуни цела сезона тогаш да ја гледам.
Ја гледам јас, 5та епизода ја изгледав па кога ќе имам време и останатите. Првите 3 епизоди досадни ми беа, можеби очекував да ми биде поинтересен Морган ама само ме нервираше. 4та и 5та ми беа интересни :)
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
704
Поени од реакции
260
Серијава ја направија тапа од 4та сезона па наваму,се гледа дека немаат веќе материјал и тука пак тука се во место.Има некои ептен смотани работи на серијава што ме нервираат..пример тоа килимот сам што се завитка кога го киднапираа амбасадорот,после тоа пајакот во 4та сезона што го пушти Сара да ја отвори вратата..да ги изваделе оваквите работи ќе беше сто пати подобра серијава..ама за тепање време не е лоша.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
342
Поени од реакции
63
на серијата и дојди крај последната сезона е воа. едно време ми беше и омилена ама отапе некако... сепак ке ми недостасува
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Мене крајов ми е феноменален и непредвидлив ... многу ми е криво што завршува :(
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Шо бе заврши сезонава (серијата)?
И онака немам ништо за гледање деновиве, да ја симнувам да ја догледам.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Шо бе заврши сезонава (серијата)?
И онака немам ништо за гледање деновиве, да ја симнувам да ја догледам.
Па уште две епизоди треба да излезат, едната е во петок а другата изгледа следниот петок :D
--- надополнето: 24 јануари 2012 во 21:57 ---
Уствари двете овој петок искачаат :(((
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Заврши :(
Сега некако ми е криво. Сепак, се на се, солидна серија.
 
Член од
9 март 2007
Мислења
1.263
Поени од реакции
219
Од 2004 насам /откако заврши Friends/, никоjа сериjа не ми допадаше. Имаше добри, но никоjа не ме караше да jа чекам.
Само Chuck го стори во последната година /откак Нова ТВ ги купи правата за Бугариjа/.
Тажен и во истото време хубав финал.
The End
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Навивав за крај со куќата и белата дрвена ограда, ама добро испадна и ова.
Иако малку ја зафркнаа серијава, сепак ќе ми фали. Некако се поврзав со ликовите и со случуѕвањата нивни. Имаше многу смеење со Чак, Морган, Кејси, Сара и компанија.
Се на се солидна серија, ја препорачувам на сите оние што се мислат што да гледаат. Нека не очекуваат којзнае што, само едноставно нека го пуштат мозокот на пасење и нека гледаат без многу да се замараат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom