Cavalli

Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.154
Поени од реакции
876
Ме интересираат вашите коментари за оваа “диско-кафетерија“ (всушност е кабаре), на приземје во ГТЦ? Сте ја посетиле? Каков впечаток ви остави? Јас во последно време почесто ја посетувам и ми се допаѓа местово но мислам дека музичкиот избор е, благо речено “бајат“, ги пуштаат истите та истите песни, прв пат бев за Нова Година 2007 и до ден денешен истите ги пуштаат. Надвор од тоа, местово е ОК. Чекам на ваши мислења
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Курварлук, - збирно место
1000 денари ти се доволни да легнеш некоја
нормални фаци нема на тоа место :)
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
сум бил 2-3 пати и не би сакал да идам пак,со еден збор катастрофа.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.476
Поени од реакции
47.449
Кој ден е најдообро да се иде??? и до кога работи???
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Сум била 2 пати и ич не ми се свиѓа.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Е што било толку катастрофа де? Не бидете штедливи на зборови.:)

Еве јас како личност што никогаш не била во Кавали, би сакала да знам што толку не ви се допаднало.
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Прво,местото е добро за кафич,но не и за дискотека,во гз место се прават журки до 4 сабајле,иако воопшто не одговара за таа намена:) сум бил 2-3пати така да друга замерка не можам да најдам
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Кавали

Е што било толку катастрофа де? Не бидете штедливи на зборови.:)

Еве јас како личност што никогаш не била во Кавали, би сакала да знам што толку не ви се допаднало.
Абе не е лошо местото ама многу гужва се прави.Зборам за у петок заш у сабота не сум бил.Тој ден е резервиран за колосеум:) У петок има луѓе од кај мене од факултет така да мене добро ми е. :)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.154
Поени од реакции
876
Да, забавите траат поприлично долго но секогаш е преполно!
 
Член од
30 јануари 2007
Мислења
274
Поени од реакции
5
Курварлук, - збирно место
1000 денари ти се доволни да легнеш некоја
нормални фаци нема на тоа место :)
Хел јеа.
Слободни (ма ситеее) мажјаци, ако сте немале секс повеќе од 1 месец, а при рака ви се наоѓа некој денар, кавали ис д плејс фор ју. :wink:
Иначе сум бил... И не знам како ви е интересно таму.. за журка до сабајле се знае- 500+ луѓе... кажав кавали е добро ако ти се е*е само:uvo:, или евентуално "преджурка"...:toe:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Знаете тоа од искуство,легнувате типки за 1000че а ги наоѓате у кавали? ај немојте без везе моабети без да сте сигурни во нешто
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
за ова за легнувањево од тука само сум слушнал,али во тоа кавали само гужва гужва невидена има,а нема ни Ж од журка.
 
Член од
26 ноември 2007
Мислења
13
Поени од реакции
0
Некаде април годинава во Кавали имаше журки за средношколци. Идев и онка аокеј беше, сеа мислам дека постари одат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom