Camel toe

Член од
7 септември 2016
Мислења
20.374
Поени од реакции
35.913
Бијонс, не е камел тое, ако не се гледа ;)
Ваљда не пишува на википедија, ама да си знајш, за една мала линија не креваме џева :)
491de4db0e499d09df63c496c57de138.jpg

...не е баш линија, ама ај,
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.708
Поени од реакции
941
Неможам да најдам слика за ова , и затоа еве ви клип од пред 30+ години на camel toe пред воопшто да знаеме шо е тоа . Иначе се сеќавам дека во живо ја гледав емисијава . Ена Веко у екслузивном издању на МТВ :P See for yourself

 

Kajgana Shop

На врв Bottom