ATP тенис - општа дискусија

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.237
Поени од реакции
41.559
смешна караница имаа вердаско и кокинакис, вердаско се кара со судијата и мрчи дека некој позади му сметал константно, кокинакис глеа и укапируе татко му дека е и се убацуе абе друже грешка си и вердаско му вика абе што па ти се замараш што те засега тоа, и грков, абе друже татко ми е тоа нема шанса така да се понашал, па шпанецов, не бе оној ондека е со капчето беммустојмајки каков татко ти не ме дупи и покажуе ... и овој да де, татко ми е тоа :pos::pos::pos:, и после вердаско ама добро ама извини ама не смее така.
бреј и ја као објаснив ко у второ одделение да сум. :pos: ама коа ќе видиш таква беше ситуацијата
На крај тепаше шпанецот, а киргиос не пропушти прилика на твитер да го чачне.
 
Последно уредено:
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Киргиос искочи најголема пичка, твитна па избриша, wowowowow големиот Киргиос му ебам све одвратно. Нандо убаво му напиша после тоа, ако веќе си маж и јадеш гомна биди маж и не го бриши тоа.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Каков форхенд има Шаповалов, исто Федерер. А и у сервисот е сличен, цела сила ја црпи од нозете, баш школски игра.
 
Член од
21 септември 2011
Мислења
645
Поени од реакции
1.770
Каков форхенд има Шаповалов, исто Федерер. А и у сервисот е сличен, цела сила ја црпи од нозете, баш школски игра.
Да ти е мерак да го гледаш (y) Штета што изгуби.

Чорич беше во најмала рака дупе, никаква игра, цело време во дефанзива...а коментаторот хрват на Спорт Клуб толку навијачки коментираше што на моменти толку сум се смеел како да слушам најдобри вицеви :pos::pos::pos:...разбирам малку да коментираш навијачки али цело време така да коментираш испаѓа ептен смешно.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Какво забрзување од бекенд има Колинс :eek::eek::eek:
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Какво забрзување од бекенд има Колинс :eek::eek::eek:
Малце си ја утнал темава.
После Стосур и Конта, оваа изгледа ќе биде нова тенисерка која на 24-25 години влегла у топ 50 прв пат, и после направила одлична кариера. Сите квалитети ги има за тоа.[DOUBLEPOST=1522288503][/DOUBLEPOST]
Какво забрзување од бекенд има Колинс :eek::eek::eek:
Кажи ти дали имаш видено во последниве 20 години топ 10 играч, со полош бекхенд од ова дрвово црногорско Раонич... Какво шамарање, каква летва од играч..
 
Последно уредено:
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Колинс е лудорија од играч,како шамара човече ја измете старава од терен.Ајде мрш Венус да ја чуваш фнука ти гитла.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom