asus gtx 1660 oc висока температура

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.420
Поени од реакции
4.249
Член од
29 март 2013
Мислења
4.508
Поени од реакции
4.331
Нема тема што не ја загадил Anon.
Освен што нема да ти дадам задоволство да те стаам на игнор.
Јас мислам нема член што не е на игнор-листа кај овој :D
Војува на сите фронтови и отсекаде се здобива со нарушено ментално здравје, па нема како и мора да пополнува игнор-листа.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Јас мислам нема член што не е на игнор-листа кај овој :D
Војува на сите фронтови и отсекаде се здобива со нарушено ментално здравје, па нема како и мора да пополнува игнор-листа.
Е сеа, нарушено ментално здравје. Стефовци, бургундиевци и борати да ми рушат ментално здравје, ја претера. Тоа се едноклеточни организми чии постови се пролив и одбивам да ги читам. Освен што се пролив досадни, загадуваат и теми. Ги стааш на игнор и раат си. Е сеа, зборев за проблемот кога други ботови им реплицираат па добивам дел од загаденоста... тоа за да го средам ќе треба пола форум да отиде на игнор и нема ништо да читам. Едноставно треба само да се опаметите и да не реплицирате на амебиве.
Штета што нема опција да се игнорираат и постовите на членови кои им реплицираат на амеби.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.420
Поени од реакции
4.249
сеа, нарушено ментално здравје. Стефовци, бургундиевци и борати да ми рушат ментално здравје, ја претера. Тоа се едноклеточни организми чии постови се пролив и одбивам да ги читам. Освен што се пролив, загадуваат теми. Ги стааш на игнор и раат си. Е сеа, зборев за проблемот кога други ботови им реплицираат па добивам дел од загаденоста... тоа за да го средам ќе треба пола форум да отиде на игнор и нема ништо да читам. Едноставно треба само да се опаметите и да не реплицирате на амебиве.
Доста ја постираш својата афтобиографија на форумов ко да си центар на универзумот и како да имаш потреба од константо внимание
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.637
Поени од реакции
38.819
Е сеа, нарушено ментално здравје. Стефовци, бургундиевци и борати да ми рушат ментално здравје, ја претера. Тоа се едноклеточни организми чии постови се пролив и одбивам да ги читам. Освен што се пролив досадни, загадуваат и теми. Ги стааш на игнор и раат си. Е сеа, зборев за проблемот кога други ботови им реплицираат па добивам дел од загаденоста... тоа за да го средам ќе треба пола форум да отиде на игнор и нема ништо да читам. Едноставно треба само да се опаметите и да не реплицирате на амебиве.
Штета што нема опција да се игнорираат и постовите на членови кои им реплицираат на амеби.
Многу фрустрација во твоиве постови анонче,некако бајаѓи нервозен ми делуваш. Ја и стев толку ли ти згрешивме:(
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.508
Поени од реакции
4.331
Многу фрустрација во твоиве постови анонче,некако бајаѓи нервозен ми делуваш. Ја и стев толку ли ти згрешивме:(
И јас


Јас сум ги блуел сите теми, пссс...
А само во 3-4 теми кај коментирам... :(
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Старомоден сум јас, верувам дека тој шо се кара - тој се сака.

Ај да не ја расипуваме темава, ќе не караат модераторите... ;)
 
Член од
11 јуни 2011
Мислења
377
Поени од реакции
183
Овде станало жешко, пожешко и од мојата графичка карта :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom