Age of Empires II

Член од
1 октомври 2009
Мислења
107
Поени од реакции
5
moze li jas sam protiv site vas :smir:,ima li nekoj od Strumica so saka da igra AGE
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Јас сакам пиши на ПП кога ќе играме.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.906
Поени од реакции
469
Ајде ако се договорите сметајте ме и мене.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Рачунајте ме и мене ја играм со едни хрвати и паѓаат заебанции.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.491
Поени од реакции
1.254
Koj ja igra 3ta neka pise : ) i kakov program da simnam za da ja igram online ?
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
66
Народе кој е за да прајме Aoe 2 онлајн нека пиши.
Јас играм главно на Game Ranger. Програмана е супер и ви препорачувам да ја симните, не бара ни сериал ни ништо. Лесно е за инсталирање и за употреба.
Јас сум на Game Ranger потпишан Joker [MKD] , кој е заинтересиран да го 'прими' нека ме контактира.
Ве очекувам нубчина :)
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
Играм на GameRanger , може да ме најдете како Gladiator, (пс, овие денови како што е ладно се игра повеке од нормално :vozbud: кој е за игра нека пиши )
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Момци ја отеравме играта у триста курци, дај кој е за една партија да испукаме, баш вчера седнав да играм гледам добро градам таму.:)
 
Член од
28 февруари 2012
Мислења
19
Поени од реакции
0
Дали ке можи да ми кажи некој како да ја играм преки интернет ??
ФАЛА ОДНАПРЕД
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.347
Поени од реакции
502
дечки извинете незнаев каде да се обратам па тука , погледнете ја сликата , и зошто неможам да си одберам теам , мапа и све тој ?

--- надополнето: 29 февруари 2012 во 21:24 ---
и дечки ми бараат некој код да се регистрирам преку Game Ranger , од каде да го најдам ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom