ADVCASH во макеонија

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од IzzY_R0CkeR59, 3 јануари 2018.

 1. IzzY_R0CkeR59

  IzzY_R0CkeR59 аудофил, металофил, емофил, чоколаденфил

  Член од:
  9 септември 2014
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  29
  Сакам да прашам дали иако на страната на ADVCASH, пишува дека услугите не се достапни во Рмакедонија, Дали би било возможно да ги искористам ADVCASH како „мост“ за префралње пари, од моја сметка -> на ADVCASH -> сметка на приемник.


  Приемникот може да прима пари само од ADVCASH
   
  На ManUtdChampions му/ѝ се допаѓа ова.
 2. robertmkd

  robertmkd

  Член од:
  2 октомври 2015
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  26
  Можеш преку некој пријател од еу :D
   
 3. DonExo

  DonExo Apex

  Член од:
  1 ноември 2012
  Мислења:
  294
  Допаѓања:
  170
  Можеш, доколку престанеш да мењаш бојата на секоја инстанца од зборот ADVCASH во зелена.
   
 4. IzzY_R0CkeR59

  IzzY_R0CkeR59 аудофил, металофил, емофил, чоколаденфил

  Член од:
  9 септември 2014
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  29
  аи убав тој, шубаво му текнало
   
 5. Јаневски

  Јаневски

  Член од:
  1 јануари 2010
  Мислења:
  1.476
  Допаѓања:
  765
  Зошто пишуваш со обоен текст?
   
 6. IzzY_R0CkeR59

  IzzY_R0CkeR59 аудофил, металофил, емофил, чоколаденфил

  Член од:
  9 септември 2014
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  29
  Fancy e
   

Сподели преку: