IzzY_R0CkeR59
Последна активност:
14 јануари 2018 во 17:02
Член од:
9 септември 2014
Мислења:
112
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
80

Ги следи 3

Следачи 2

Роденден:
24 јуни 1992 (Возраст: 25)
Локација:
Каде ти, Таму и јас
Професија:
Заменик Гитарист во МВР

Сподели преку:

IzzY_R0CkeR59

аудофил, металофил, емофил, чоколаденфил, 25, од Каде ти, Таму и јас

Трампам љубов за европски пасош 28 август 2017

Последна активност:
14 јануари 2018 во 17:02