[7 Sep, 2012] Love Sensation Festival 2012 (Кавадарци)

  • Креатор на темата Пепси_
  • Време на започнување
Член од
1 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
13
па на костурница е од 00:00,а како што разбрав Марко почнува во 23 15 ..? (не е баш сигурна информацијата).а реков и погоре,веќе ако морам да бирам,одам на отворено :D
 
П

Пепси_

Гостин
Фати ли некој од тоа гратис картите :D јас пошто сум голем малер за 1 место не фанав :pos:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.256
Поени од реакции
6.875
Ногу јако истера Курт Маверик,нек си ебе мајката...околу 1.000 луѓе максимум по слободна проценка :)
 
T

Torchyrus

Гостин
Фати ли некој од тоа гратис картите :D јас пошто сум голем малер за 1 место не фанав :pos:
Од двете наградни игри 7 гратиси за цела екипа фанав :pos::pos:првата ден имаше фора 10 минити немаа пишано 50 души :D
Иначе добро журче , само народ слабо местото е супер и може да собере многу повеќе ама тоа е тоа само заради 400 денари картата толку слабо народ .. барем да беше по 200 за двете вечери различно ќе имаше многу повеќе народ синокја.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
slabo narod,a i polovina od lugjeto sigurno se vlezeni bez pari :)
inaku bas ne me bindisa maverick:)
posle kako istera frik nemozev da go docekam :D
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.256
Поени од реакции
6.875
оууууууу.....ја се отвори ѓоа тобакото :D :D
 
П

Пепси_

Гостин
Мислев дека ќе разочара маверик ама ме бендиса малце при крајот зафркна. Иначе слабо народ тоа можеше и да се очекува проста раја повеќе ќе отидат на миле кузмановски отколку на некој ди-џеј или шотизнам,ама битно тиа што беме на ниво сите се покажаа мислев дека пак ќе стоат како кукли :D

Вечер на грег очекувам повеќе народ и по јако да возе (y)


п.с. слабо пички
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.256
Поени од реакции
6.875
Мислев дека ќе разочара маверик ама ме бендиса малце при крајот зафркна. Иначе слабо народ тоа можеше и да се очекува проста раја повеќе ќе отидат на миле кузмановски отколку на некој ди-џеј или шотизнам,ама битно тиа што беме на ниво сите се покажаа мислев дека пак ќе стоат како кукли :D

Вечер на грег очекувам повеќе народ и по јако да возе (y)


п.с. слабо пички
тоа дее....а и тија шо беа дојдени,90% беа или со дечковци или со машки у екипи(брат,братучед итн..) :D :D
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
13
мене Маверик не ме бендиса,беше на работ на разочарување (со сите тие адели и ријани...)..а затоа Грег си ја истера како шо требаше.Се на се,добра журка треба повеќе вакви настани.
п.с. мора да се спомнат Dj Acika & Dj Boc.A ми на напраја вечерта !
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
како можеше првиот ден ДА НЕМА ЛАДНО ПИВО АЛОООООООООООООООО
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
slabo,moze da se kaze deka epten slaba organizacija :)
da se nadevame deka narednata godina ako ima love sensation ke bide mnogu podobra od ovaa :)
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.256
Поени од реакции
6.875
Мене па Маверик повише ми се свиѓаше...синоќа ми беше мртво некако,дали оти претходната вечер се исфурав јако или нез шо беше.. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom