6500 слајд

Biker_boy89

Driver
Член од
17 јануари 2009
Мислења
105
Поени од реакции
0
Со телефонот е се во ред додека не му ставам мемориска картица.Од кога ке му се стави телефонот заглавува и кога ја уклучувам камерата да ги снима сликите во мемориска оди на stand by.Исто се случува и кога пустас музика од мемориска.одма се гаси аудиото.ПОМОШ!!!
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.300
Поени од реакции
3.670
Со телефонот е се во ред додека не му ставам мемориска картица.Од кога ке му се стави телефонот заглавува и кога ја уклучувам камерата да ги снима сликите во мемориска оди на stand by.Исто се случува и кога пустас музика од мемориска.одма се гаси аудиото.ПОМОШ!!!
PROBAJ SO DRUGA MEMORISKA .imav ist problem posle toa istata ja formatirav i trgna i seuste raboti ....:vozbud:
 
P

Princ

Гостин
НА КОМПЈУТЕР Е НАЈДОБРО НЕ ЗНАМ ДАЛИ ЌЕ МОЖЕШ ПРЕКУ ТЕЛЕФОН
СЕПАК ПОДОБРО Е НА КОМПЈУТЕР ОК
 

Biker_boy89

Driver
Член од
17 јануари 2009
Мислења
105
Поени од реакции
0
Фала.Ама по се изгледа ке треба нова да си купам оваа шо ја имам се форматира од телефонот ама на компјутер не сака може и до тоа и да е проблемот.

А која е најдобра марка за нокиите? Или треба оригинал нокиа да најдам?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Nokia картиците се скапи ... земи му сан диск или кингстон :helou:
 

Biker_boy89

Driver
Член од
17 јануари 2009
Мислења
105
Поени од реакции
0
Мислам рече дека за 400 ке ми ја даде 2 ГБ.
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Зимај ја али и ако оваа не работи најубаво ти е да си прашаш некој овластен сервисер за мобилни телефони и он ке ти каже конкретно.Ем да не заебаш нешто ем да не се мачиш.
:salut:
 

Biker_boy89

Driver
Член од
17 јануари 2009
Мислења
105
Поени од реакции
0
ми помогна некро ми кажа со е проблемот. Сега работи. :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

Biker_boy89

Driver
Член од
17 јануари 2009
Мислења
105
Поени од реакции
0
Па на телефонот од задната страна под капачето има една кука која прави контакт со капачето (кое е метално) беше свиткано надолу и немаше контакт.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom