#295 - тема : Птичја перспектива, поглед од горе или така нешто Гласање

Која е најдобра слика според стручното жири


  • Вкупно гласачи
    26
  • Гласањето е завршено на .

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
15.808
Поени од реакции
17.119

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
35.714
Поени од реакции
25.351
,,,,iii,,,mene ne mi ja uvažili slikata,,, :lut: :D
Автоматски споено мислење:

,,,,diskriminacija,,,segregacija,,,i se shto e na,,, ij ija,,,, :mad: :ROFLMAO:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.798
Поени од реакции
13.232
@Artemisia Vulgaris ќе отвараш тема? @Charlie_1 бил прошол и не отворил...
Автоматски споено мислење:

ако не отворите тема до утре ќе отворам јас и ќе биде СВЕТИ ВАЛЕНТАЈН!
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.805
Поени од реакции
22.976

Kajgana Shop

На врв Bottom