1000 причини за чај - Баба Рада

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.679
Поени од реакции
11.750
Најново, Неверојатно...додека ги држите рацете потопени во вода со лимон - можите да си прајте и муабет!
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Даваа интервју со нејзе. Не и сметале вицовите се додека ние сме се смееле на нив
.
.
.
.
.
.
.
., а исто викаше она и доктор Оз биле најдобрите :D

Не очекував дека со него ќе се рамни :)
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Бабо Радо немат бурек..
- Чај од Среќни Коцки.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.313
Поени од реакции
46.100
Море џаво однео шалу, си плаче за цензура емисијата, два три пати се имам јако вадено од кожа.
Нели обично време за ручек иде емисијава, седам ја на маса си макам во гравот, Рада бамбури во позадина и обично не ја приметувам, ама ко за беља кога не треба ќе се уклучам и тука имаш .. “ Ало баба Рада, овде гледачка од Скопје, кажи ми чаре за матката“ и тука почиња Рада да објаснува како намазот требало да се нанесе , да се трие да се онади.
Второ, исто така многу језиво.“ Ало баба Рада имам еден другар( да, баш другар) има хемороди, го мачи крварење, едвај оди, не може да седне човеков’’ и опа, рада му објаснува што да пие и со што да го мачка шупендерот....
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Море џаво однео шалу, си плаче за цензура емисијата, два три пати се имам јако вадено од кожа.
Нели обично време за ручек иде емисијава, седам ја на маса си макам во гравот, Рада бамбури во позадина и обично не ја приметувам, ама ко за беља кога не треба ќе се уклучам и тука имаш .. “ Ало баба Рада, овде гледачка од Скопје, кажи ми чаре за матката“ и тука почиња Рада да објаснува како намазот требало да се нанесе , да се трие да се онади.
Второ, исто така многу језиво.“ Ало баба Рада имам еден другар( да, баш другар) има хемороди, го мачи крварење, едвај оди, не може да седне човеков’’ и опа, рада му објаснува што да пие и со што да го мачка шупендерот....
Исто ми се има и на мене случено, само што одеше реклама за тоалет и како тоа некое средство се чисти, а не беше само една реклама
 
Член од
27 април 2013
Мислења
94
Поени од реакции
97
Баба Рада ми должат 200 Евра
Чај од Шипинки само синко и ништо друго
 

Kajgana Shop

На врв Bottom