„И после Охриѓани не чинат“ (за сите што ќе одат во Охрид)

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Пак ти со тие Холанѓани:pos: Енглезите ги заборај во постот да ги спомниш:pos:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Fantom_oh напиша:
војводо, абе ако нејкиш да идаш не мораш
риал грл, двапати појке зеаме пари од странски него од домашни туристи. ел охрид ке видиш колку странци имат, поготово холанѓани
Вечерва ме напна со Холанѓаниве,жими се!
Доаќам у петок во Ох за да видам!:vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
RealGirL напиша:
Вечерва ме напна со Холанѓаниве,жими се!
Доаќам у петок во Ох за да видам!:vozbud: :vozbud: :vozbud:
имат и холанѓани и енглези

п.с. појке не пишам на топиков постој за се и сешто, ако сум директно спомнат само ке пишам
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
vojvodata напиша:
abe vie prajtese gazdi mene ne mi smeta toa zos u ohrid ne sum bil moze 10god., poslednive 5-6god. idem u struga i podobro mi e. ama ako ne vi se skopjani i dr. turisti togas dali ke se pravite gazdi? ke bidete kako istocna makedonija(bez navreda za tie od ist.mk.)
У Охрид нема само туристи од Македонија...Тууу Холангјани па Срби...има доста Пољаци мислам
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Boomerang напиша:
У Охрид нема само туристи од Македонија...Тууу Холангјани па Срби...има доста Пољаци мислам
А Енглезите ги заборави!:vozbud: :vozbud: :vozbud:
 
Член од
11 декември 2005
Мислења
314
Поени од реакции
1
ima i od cecenija, i od zanzibar, doagaat i od grenland ponekogas, posle od turkmenistan, kirgistan, aljaska, pa duri i od antarktikot.
sonuvajte
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
vojvodata напиша:
ima i od cecenija, i od zanzibar, doagaat i od grenland ponekogas, posle od turkmenistan, kirgistan, aljaska, pa duri i od antarktikot.
sonuvajte
so ti znacese ova???
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Јас да ти кажам право Фантом,Охрид не го пропуштам ниедно лето,па мајка Јана да е. :vozbud:

Е сега зошто? Баш затоа што сте такви,какви што сте.Многу сте ми интересни и прекрасно се чувствувам дури ве слушам и се расправам со вас Охриѓани.:)
Странциве не реагир`ет,зш не ве разбир`ет,свашташ??? :):):)

Ама зато ко ќе се извикате...леле шо ме фрк`ет блажојнааааа...:pos2: ние ве разбираме. И си доаѓаме по доза „нервоза”,секое лето.
Ни мојш нешчо?:nenene:

Абе,види вака.Не се текстовиве за кавга,ами за „кавга”!!!:poss:

П.С. Фантоооооомм, пиши ме во теФтерот,да не се расправаме!!!:)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
bibika напиша:
Јас да ти кажам право Фантом,Охрид не го пропуштам ниедно лето,па мајка Јана да е. :vozbud:

Е сега зошто? Баш затоа што сте такви,какви што сте.Многу сте ми интересни и прекрасно се чувствувам дури ве слушам и се расправам со вас Охриѓани.:)
Странциве не реагир`ет,зш не ве разбир`ет,свашташ??? :):):)

Ама зато ко ќе се извикате...леле шо ме фрк`ет блажојнааааа...:pos2: ние ве разбираме. И си доаѓаме по доза „нервоза”,секое лето.
Ни мојш нешчо?:nenene:

Абе,види вака.Не се текстовиве за кавга,ами за „кавга”!!!:poss:

П.С. Фантоооооомм, пиши ме во теФтерот,да не се расправаме!!!:)
Кај па ти ќе ојш нели си алергична на сонце? Него јас ќе си оам у Струмица на одмор, ОриТ ќе им го остаам на ориѓани и на "енглезите". :icon_roll
 
Член од
18 март 2006
Мислења
35
Поени од реакции
1
ejjjjjjjjjjjj

Еј немојте така со овие текстови ке ни ги избркате сите туристи. А и не е така плати паркинг зад киноно и паркирај ако не сакаш така плати паркинг 30 денари на саат и паркирај на среде чаршија демек да те видат дека плаќаш паркинг на сат демек имаш многу пари
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
bibika напиша:
Јас да ти кажам право Фантом,Охрид не го пропуштам ниедно лето,па мајка Јана да е. :vozbud:

Е сега зошто? Баш затоа што сте такви,какви што сте.Многу сте ми интересни и прекрасно се чувствувам дури ве слушам и се расправам со вас Охриѓани.:)
Странциве не реагир`ет,зш не ве разбир`ет,свашташ??? :):):)

Ама зато ко ќе се извикате...леле шо ме фрк`ет блажојнааааа...:pos2: ние ве разбираме. И си доаѓаме по доза „нервоза”,секое лето.
Ни мојш нешчо?:nenene:

Абе,види вака.Не се текстовиве за кавга,ами за „кавга”!!!:poss:

П.С. Фантоооооомм, пиши ме во теФтерот,да не се расправаме!!!:)
te pisav na pocesno mesto ;)
 
N

NeMiRnA

Гостин
хахахахахаха е вакви текстови ко ке се читам секогаш се смеам,закон се тоа е македонштина хехеххехе
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
NeMiRnA напиша:
хахахахахаха е вакви текстови ко ке се читам секогаш се смеам,закон се тоа е македонштина хехеххехе
ти ке идаш да те запишам:zlo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom