проблем во ОУ Лазо Ангеловски

Член од
12 март 2009
Мислења
13.365
Поени од реакции
7.482
ова е од поодамна, ама никако да се реши....
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.099
Поени од реакции
28.028
Ги имаше сликите во Јавна соба? :)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
4.166
Поени од реакции
2.748
Една работа не ми е јасна, како може овој лудаков се уште да биде директор?
Каде се родителите на учениците да протестираат и да барат јавно оставка од тој глупак ?:facepalm:
 
На врв Bottom