Штрковите не сакаат да си одат од Македонија

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Оооооо за гревота :facepalm::facepalm::facepalm:. На кое ниво треба да е човек паднат за да земе да заебава виртуелен член на форум. Во виртуелна реалност. Сериозно да те погодат неколку битови во компјутер и да се измачиш да составиш реферат.
Да, а?
А колку време копаше ти по старите мислења на Windfucker за да најдеш пост што ќе го ставиш во потпис и со тоа ќе му се "одмаздиш" за тоа што он те има ставено во потпис?

Инаку пишувањето за мене не претставува измачување, туку уживање и релаксација, мада сфаќам зошто за некој како тебе би било измачување. Еве како гест на добра волја, се нудам да ти напишам состав за писмена у школо.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.809
Поени од реакции
80.288
Оооооо за гревота :facepalm::facepalm::facepalm:. На кое ниво треба да е човек паднат за да земе да заебава виртуелен член на форум. Во виртуелна реалност. Сериозно да те погодат неколку битови во компјутер и да се измачиш да составиш реферат.
Ништо не е тоа, а замисли да земеш да заебаваш цел форум - да земеш да ги дупиш у здрав мозок. Да ги убедуваш дека се будали штом велат дека приметиле оти царот е гол, иако и на неродените бебиња во стомаците на мајките, а и на старците во претсмртна постела, на камењата, мравките и зебрите, на сите им е јасно дека е гол. Затоа што е гол.[DOUBLEPOST=1410196097][/DOUBLEPOST]
Им вети предизборно оти ќе им ги отпише кредитите за гнездата, и ги оствари. Кој би си заминал од ваков рај?
A тек колку работи не вети, а ги оствари....[DOUBLEPOST=1410211332][/DOUBLEPOST]
За вас незнам јас сум презадоволен прогнозирав 6:0 се извлековме со 5:1 дадовме дури и гол.
 
Последно уредено:
Член од
4 септември 2014
Мислења
142
Поени од реакции
129
Да, а?
А колку време копаше ти по старите мислења на Windfucker за да најдеш пост што ќе го ставиш во потпис и со тоа ќе му се "одмаздиш" за тоа што он те има ставено во потпис?

Инаку пишувањето за мене не претставува измачување, туку уживање и релаксација, мада сфаќам зошто за некој како тебе би било измачување. Еве како гест на добра волја, се нудам да ти напишам состав за писмена у школо.
Ај не замарај.
Ако имаш нешто паметно, кажи, во спротивно не замарај.
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.402
Поени од реакции
2.490
....и штрковите разбрале за субвенциите, бесплатниот превоз и отпишувањето на долговите
Југ < Бесплатно скијање,бања,бесплатен паркинг на спомениците во Центар,бесплатно ноќевање на бродовите во Вардар
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
1.619
Поени од реакции
1.551
Ауу браво еј , се убив од смеење секоја чест мачорке ги владееш овие ремети (y) .
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Штотуку започна кампањата Снеси трето јајце! Имено, според неофицијални извори, нашето тло, а посебно оџаците се доста погодни за натамошен раст на штрковскиот наталитет, со што би се подобрила и онака добрата бизнис-клима во државата.
Државата нуди безброј поволности на брачните двојки кои ќе се решат на ваков чекор, а од кои само за вас, ги издвојуваме: бесплатна легализација на гнездото, намалена радиодифузна такса, бесплатни летови над Скопје за викендите, право на глас и попуст при ветеринарен преглед.

За да се поттикне зголемувањето на оваа популација во план е отворање и на државен универзитет „Св. Силјан Штркот“ во кој наши еминентни професори ќе ги учат младите штркови менаџмент, јавни односи, туризам, штрковски ресурси, штрковска уметност и архитектура, а посебно внимание ќе биде посветено и на штрковското птичјо прашање.
 
D

Daedalus

Гостин
Доаѓаме со нова евиденција од Канал 5. Миленко Неделковски кој патем се дозна дека на полна месечина се претвара во шарпланинец, говори за неговиот дар да комуницира со животните. На неговото „Late Night Show“ дискутираа со Braco за можноста повикување на астралното тело на Пане Андов (поранешен уредник на 6-то сетило) кој воедно со помош на неговата екстензивна енергија ќе го исконтактира врховниот Бог на штрковите. Богот на штрковите според новата евиденција дадена од владата е предзнакот птица која го следела АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ, а археолошките истражувања спроведени и евидентирани од страна на младиот археолошки тим, укажуваат на тоа дека цела таа митологија потекнува уште од Вавилон.
Пане тврди дека заедно со духот на Баба Ванѓа ги посетиле акашките записи и утврдиле дека Вавилон како и Атлантида всушност се наоѓале, каде па ако не во Р. Македонија.
Штрковите кои изјавиле дека на некој начин духовно се чувствуваат поврзани со својата божица Сирис (жената на МАКЕДОНСКИОТ штрк Бог) мислат дека првиот штрк бил создаден токму тука.
Ова е научно докажано.

ЕДНА Е МАКЕДОНИЈА, ПУШЕТЕ ГО ГРЦИ И ПЕДЕРИ, ГРУЕВСКИ Е ГОЛЕМ, А ИСТО И МИЈАЛКОВ, НЕКА ПУКНАТ БУГАРИТЕ И СОРОСОИДНИТЕ ДУШМАНИ!!!

 
Последно уредено од модератор:
Член од
14 јуни 2014
Мислења
65
Поени од реакции
84
Десет години потоа...на штрковите во оваа северџанија животот им се подобри неверојатно. Сега и да сакаат,не можат нит да си одат,нит тие шо се отидени,да се вратат во вукојебинава. Пак да си ги гласате сдс, проклети да се и тие,и оние шо ги гласаа и ги донесоа на власт. Дојде живот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom