Што физички ги воодушевува жените?

А

Антоние

Гостин
Али ако имаат мрсен брк, онда то више мења ствар. Нешто вака на пример:
Прав си баџанак, али морам уше малце да те доиспраам. НАЈВИШЕ мења ствар ако класата на бркот е од такозвани педобрк. Ова во комбинација со Рон Џереми фул фејшл стајлинг успешно го навлажнуваат секое спремно путенце од Подмочани па се до Алабама.

 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
Си одбрала лоша слика за вториов.
Не гледам нигде тоа што нејќеш кај него, нити има чупани веѓи, нити раце депилирани, дланките му се убави ко шо гледам ...
Тоа што е сладок и има бејби фејс не го прави метросексуалец. :)

Можеби не е баш најсоодветна сликава ама сепак овој е сладок, со бејбифејс, како што велиш ти и има вишок естрогени и потсеќа на девојка...:sick: Слично на овој да речеме, којшто ни во сон не би ме привлекол иако е модел-


Тоа е тоа... :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Можеби не е баш најсоодветна сликава ама сепак овој е сладок, со бејбифејс, како што велиш ти и има вишок естрогени и потсеќа на девојка...:sick: Слично на овој да речеме, којшто ни во сон не би ме привлекол иако е модел-


Тоа е тоа... :)

Не сакам ни јас многу бејби фејс. :)
Првиот можеше некако да помине, овој па и не баш ...
 
R

Rigel Kent

Гостин
Можеби не е баш најсоодветна сликава ама сепак овој е сладок, со бејбифејс, како што велиш ти и има вишок естрогени и потсеќа на девојка...:sick: Слично на овој да речеме, којшто ни во сон не би ме привлекол иако е модел-


Тоа е тоа... :)
И овој не ти е соодветна споредба , но треба да си кажеш дека те привлекуваат груби на изглед машки . :)

И не мора некој да изгледа грубо за да биде мажествен.
 
O

Orion.

Гостин
^ Адонис или Аполон. Искрено не знам кој бог го има патентирано терминов :)
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Депилиран маж на градите.

Ужас.

Замисли ги Шон Конери како Џемс Бонд, депилиран на градите.

Бљах...

1462863_757997124216884_1988490778_n.jpg
еве го и овај е депилиран на гради, која девојка ќе каже дека не сака ваков те лажи и ти прави фаца верувај.
Секој си има свое мислење, искрено веќе ми е срам за на плажа да излезам обраснат целиот и во последно време мавам или депилација или пак со машинка за шишање на гради, подобро изгледа според мене па кој како сака нека мисли и нека зборува.
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Прегледај го приврзокот 77327
еве го и овај е депилиран на гради, која девојка ќе каже дека не сака ваков те лажи и ти прави фаца верувај.
Мислам дека погрешно нешто сакаш да прикажеш со сликава. Да, точно е дека повеќето жени би биле привлечени од овој на сликата. Ама причината за тоа се мускулите, не тоа што е депилиран. Еве и овој доле на сликава е депилиран, па пак не изгледа привлечно.



Значи до градбата на телото е, не е до тоа дали е депилиран или не.
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Мислам дека погрешно нешто сакаш да прикажеш со сликава. Да, точно е дека повеќето жени би биле привлечени од овој на сликата. Ама причината за тоа се мускулите, не тоа што е депилиран. Еве и овој доле на сликава е депилиран, па пак не изгледа привлечно.



Значи до градбата на телото е, не е до тоа дали е депилиран или не.
не не зборот ми беше поради депилирањето, погоре некој демек не бил маж некој што се депилира и бла бла бла. Депилирањето не ве прави мажи, тоа ми беше поентата со сликата со лазар ангелов. Неколку други работи го прават маж ;)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
не не зборот ми беше поради депилирањето, погоре некој демек не бил маж некој што се депилира и бла бла бла. Депилирањето не ве прави мажи, тоа ми беше поентата со сликата со лазар ангелов. Неколку други работи го прават маж ;)

Сака да ти каже дека и да имал билдеров влакна на гради, пак никоја не би го одбила.
Јас тотално се согласувам со тоа, на такво тело која реално влакна би гледала?

Ти пак сакаш да кажеш дека и без влакна никоја не би го одбила, бидејќи повеќето го сметаат тоа за немажествен потег, депилирање на гради.

Фактички, исто зборите.
Овој, и со влакна и без, пак исто би го гледале. Факт.
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Manly Man.
Депилирани мажи во времето на СФРЈ, радна акција.
Физички неодољиви за жените, а богами и психички.... дури и за најпробирливите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom