Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Erich Zann, 26 септември 2013.

 1. shumecha.tableta

  shumecha.tableta Модератор

  Член од:
  26 декември 2013
  Мислења:
  2.412
  Допаѓања:
  12.338
  На Classic Rock Fan, Васил МКД, M!K! и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. beaverknight

  beaverknight ћ

  Член од:
  16 септември 2015
  Мислења:
  1.626
  Допаѓања:
  3.885
 3. Емкаа

  Емкаа крофни од драго.

  Член од:
  14 мај 2008
  Мислења:
  3.309
  Допаѓања:
  4.373
  Elemental - Tako lijepa

  Ne vrijedis tol'ko duso
  precijenila si se
  mislis meni bit' na grbaci
  kako da ne
  svako ko te vidi
  najradije bi te fuko
  samo si za to stvorena, tuko
   
  На torpedoo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.862
  Допаѓања:
  6.486
 5. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  28.469
  Допаѓања:
  35.267
 6. Erich Zann

  Erich Zann Модератор

  Член од:
  13 мај 2012
  Мислења:
  13.468
  Допаѓања:
  28.196
 7. zmej gorjanin

  zmej gorjanin

  Член од:
  26 јануари 2009
  Мислења:
  6.271
  Допаѓања:
  6.686


  Кај ја слушнав, кај се запустив...
   
  На Коловрт, M-1 и torpedoo им се допаѓа ова.
 8. beaverknight

  beaverknight ћ

  Член од:
  16 септември 2015
  Мислења:
  1.626
  Допаѓања:
  3.885
 9. Patience

  Patience Selenophile

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  567
  Допаѓања:
  2.112
 10. torpedoo

  torpedoo

  Член од:
  19 октомври 2016
  Мислења:
  459
  Допаѓања:
  633
   
  На M-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  28.469
  Допаѓања:
  35.267
 12. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.862
  Допаѓања:
  6.486
 13. EDCer

  EDCer Не ми офкај пред време...

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  532
  Допаѓања:
  405
 14. shumecha.tableta

  shumecha.tableta Модератор

  Член од:
  26 декември 2013
  Мислења:
  2.412
  Допаѓања:
  12.338
  Boney M - Rasputin
  Цееееел ден ми се мота, не е нормално. :D
   
  На Classic Rock Fan и nilla-vanilla им се допаѓа ова.
 15. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  28.469
  Допаѓања:
  35.267

Сподели преку: