Што се случува кога поставуваш незгодни прашања во МКД?

Дискусија во форумот 'Вести и случувања' започната од Curious, 9 август 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. risto traktoristo

  risto traktoristo

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  294
 2. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  4.675
  Допаѓања:
  12.321
 3. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  20.651
  Допаѓања:
  24.626
  Абе си се виде убаво како го мава со глава по рука.
   
 4. Almeida

  Almeida мрачна сила

  Член од:
  15 февруари 2015
  Мислења:
  3.355
  Допаѓања:
  6.529
  Која психоделија - четнички уредник во кратовска античка телевизија праи конструкција во корист на илегален доселеник од Косово против Македонец.
  Баш "му верувам" на го***во, многу цивилизирано делуе.
   
  На Solaire of Astora, Scirea, Zarniwoop и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. хтонј

  хтонј

  Член од:
  9 август 2016
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Уште една глупа тема отворена за исфрлање на гневот и фрустрацијата на соросоидното крило на форумов.
  Полека сите теми и цел форум се претвара во еден посран чат.
  Пропаст...

  Браќата Лазаревски може да се гордејат со постигнатото.:icon_lol:
   
  На Pina му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Александров

  Александров

  Член од:
  23 декември 2010
  Мислења:
  559
  Допаѓања:
  323
  1.Тој дел каде што се случи нападот е населен искључиво со албанци.

  2.Нападнатиот говори со дијалектален нагласок меѓу што изричито провинцијалски вика '' ''не туку ме тегни''

  3.Точ што му се пушта е под има Хајрула

  Заклучок: во случај на нападнатиот не се работи за скопјанец туку најверојатно за подметнат лик за да предизвика тензија,а напаѓачот не е баш придружба на Груевски

  Не дека го бранам режимот,бидејќи сега очекувам напади од таа природа,но ова е реалноста.
   
 7. Almeida

  Almeida мрачна сила

  Член од:
  15 февруари 2015
  Мислења:
  3.355
  Допаѓања:
  6.529
  Нема врска. Сорос се поарчи многу овој месец, пошо го плати ХАААААААРП-от да зрачи у Стајковци. Не дава пари за нови теми на Кајгана - од септември тоа.
   
  На Avenger99 и Lurtz им се допаѓа ова.
 8. risto traktoristo

  risto traktoristo

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  294
  абе овие двајцата од видеото актери биле. ова било само скеч
   
  На Lurtz му/ѝ се допаѓа ова.
 9. BilboBaggins

  BilboBaggins

  Член од:
  1 март 2010
  Мислења:
  3.972
  Допаѓања:
  5.560
  Де Јованке, дај прати ми линкче некое од тој китапот кај што се впишуваат овие политички поени, ме интересира колку додаде "провокаторов"?
   
 10. Jack123

  Jack123

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  14
  Тој што го напаѓа граѓанинот не е обезбедување на Коле а пак и тој другиот не е од поплавените само двајцата се тешки глупаци немам друго што да кажам
   
 11. Miss Paranoia

  Miss Paranoia Модератор

  Член од:
  15 август 2009
  Мислења:
  1.822
  Допаѓања:
  4.313
  Има тема за поплавите, коментирајте таму.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: