Што сакате да бидете (вашиот животен сон)?

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

...

  • ...

    Гласови: 236 85,5%
  • ...

    Гласови: 40 14,5%

  • Вкупно гласачи
    276
  • Гласањето е завршено на .

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Izbrav Politicarka:) haha ama ustvari sakam da si bidam finansiski menager ili PR, nekako po mi lezi toa.:)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Богата судијка или адвокатка :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Сакам да сум богат ,и со тие пари да си ја купам опремата со која ќе го работам тоа шо сакам,шо не е на листата.
 

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
Епа ја уше од дамна си ја планирам иднината, и си имам некој идеи за бизниси, у секој случај гласав дека сакам да бидам богат, а богатство ке стекнам со бизнис кој сам ке си го основам!!!:)
 

Jukka

chili
Член од
16 мај 2007
Мислења
537
Поени од реакции
2
koa bev male4ok koga ke me prasajaa sto sakas na cico da bides koa ke porasnes i jas: milicaic...
ama toa bese minato svrsen vreme, sega planovite se sosem drugi planiram da studiram arhitektura a namta ke si bidam diplomiran arhitekt
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Фудбал Плеј`р , али познат а и не мора да толку .
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Архитект или фудбалски менаџер
 
Член од
26 мај 2007
Мислења
45
Поени од реакции
0
Definitivno sakam nekoja kreativna profesija. Sakamda bdam ili arhitekt za enterier ili pak da studiram fotografija posto vo ovie provesiii sekogas se sretnuvas so nesto razlicno.
 

inquisitor

ИДИОТ
Член од
22 март 2007
Мислења
833
Поени од реакции
3
актер
платен убиец
мачител
во секој случај нешто креативно :)
 
Член од
29 мај 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
сакам да бидам пилот---само не можете да замислите кои фаци луѓето ги прават кога ќе им кажам.шала на страна пробајте особено ако сте женско---па коа ќе почнат да те разубедуваат или да ти поставуваат некои прашање,као сите те жалат па терористи има па авиони паѓаат -комедии
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
45
Кога ќе пораснам ќе бидам кенгур!
хаха се шалам...
епа ја ќе бидам (познат) социолог можеби ?
поетеса ?
кореогрАф ?
ќе видиме времето што ќе донесе :smir:
 
Член од
27 март 2007
Мислења
91
Поени од реакции
1
Bi sakala da bidam pejacka:music4: eptem mng ama za zal nemam dobri predispozicii za ovaa profesija:). Prvo nemam ubav glas,a i nemam golemi gradi a za silikoni nemam pari
 
J

JohnnyMass

Гостин
Мојата идеја за тоа што ќе бидам почна да се раѓа додека ја читав Catch me if you can.Кога видов што се напраил дечкото и тоа пред да стане полнолетен одма си реков ја ќе го напраам тоа уште и пред да станам тинејџер:icon_lol:.Ама бидна што бидна сега останав само на желбата да бидам пилот.
Па замислите само шеташ низ цел свет, убави стујардеси околу тебе што ги плашиш дека ако не влезат со тебе у WC кабината ќе го срушиш авионот:wink:, па оној респект кај луѓето кога те видат у пилотска униформа:icon_lol:...Бреееј па нели е то живот?:je:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom