Што правите кога сте сами дома?

Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Кога сум сама [многу е често ова] најубаво ми е.Не ми е воопшто досадно има милиони начини на забава.Музика до даска,денсање низ стан,милина.:pipi:
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
ермм па правам што сакам... прво идам у маркет..купувам...нешто за пиење..нешто грицкање чипс, семки колачи ова она... музика до даска...филм...викам друштво играме PES09 турнир хаха супер е дома сам... барем за еден ден,,,, после I MISS MY FAMILY
 

AdRi*

Obscenely Delicious
Член од
10 декември 2007
Мислења
651
Поени од реакции
41
Истото што го правам и кога сите се дома.
Дремам пред компјутер,слушам музика,седам со другарки...
Не е толку забавно да си често сам дома.Јас речиси цело време сум сама,и ако не испаднам барем еднаш во денот,ке се мрднам,нема со кој муабет да направам:)
 

reemteY

Ако...
Член од
27 март 2009
Мислења
426
Поени од реакции
36
Викам друштво, кога не сум расположен земам нешто да работам ,средувам низ дворот,го наводам паркот : )
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
Што може да правиш дома сам... или пред компјутер или друштво ќе викнеш или ќе спиеш
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
Дремам на нетов(тоа и коа не сум сама го праам) и пуштам гласно музика зш моите мрчат коа се дома и грицкам нешо од досада
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.583
Поени од реакции
1.118
Дреман на компиутер до несвест:pos2:
 
Член од
25 јуни 2009
Мислења
81
Поени од реакции
2
Коа сама сум дома само на неколку часа спијамм! и одмарам лежам и зјапам у екранчево!
Коа сум сама на неколку дена првиот ден чистам и се заборавам! останатиот дел од денот спијам и одмарам после зјапам у тв и комп!
Др денови иам другарка на слип овер:pipi: пуштаме музика скокаме ко тинејџерки се тепаме се праиме глупости! и така
:smir:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Најчесто викам некого кај мене пошо ми е језиво да седам сама, макар и да е ден! Јадам кога сакам, што сакам, без никакви забранувања дека „ова било штетно за бубрезите, ова било штетно за црниот дроб“ итн. Дремам пред компјутер, тв, спијам и никогаш не ми е досадно:smir:
 
T

TaMчЕ

Гостин
го уклучувам компјутерот,пуштам музика, си средувам се што ми е растурено дома,од кога ќе завршам седнувам пред компјутер се уклучувам на мсн,фб и кгн! викам другарки и уживаме или заедно а ако не дојдат сама!:toe:ама најбитното е дека никогаш не ми е досадно кога сум сама!
:smir:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
КОга сум сама дома пуштам си музика до даска и се глупирам демек свирам на гитара правам си нес кафе мсн абе мерак...забава до бесвест
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
па викам друштво пијме и цигари пушиме и секако музика да треште а и скара има
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
кога сум сам викам друштво, пуштаме музика до даска или седам на компјутер или трета варијанта спијам :toe:
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
слушам многу гласна музика и се шеткам по долен веш и пеам...
 
Член од
27 септември 2008
Мислења
375
Поени од реакции
24
Најчесто викам друштво,а кога не викам дремам пред пц или гледам филм:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom