Што мислите за вашата тежина?

Член од
18 февруари 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
Za site sto ste tuka da vi kazam edna prikazna za da ne se zalite mnogu..vaka:

2005 i pred toa cel svoj zivot sum imal 57 kg ni pomalce ni poise inace cel zivot sakav da se zdebelam. posle vojska se vrakam od Srbija vo Skopje i padam vo depresija.Jadam kako nenormalen,piam 4 litri Coca Cola per day i tortina golemo pakovanje mi bese kako nisto,lagan trening.:uvo: za nepolni 2 meseci kacuvam kilaza od 57 na 78 kg.i sea imam problem da oslabam barem edno 7-8 kg. Ne sum debel ama mi smeta.Mi se smeni metabolizam 200%.

Zatoa ne se zalite i uzivajte vo teloto sto go imate zatoa sto i taka ste ubavi.
Pozdrav do site.:helou:
 
G

Giggles

Гостин
Висока сум 172, а иам 53 килца...Абе сакам барем до 58 да стигнааам, ама не биваа...и метаболизам брз имам и генетикаата игра улога...
Абе арно е :):smir:
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
JAs sega za sega pupupupu ne se zalam.....dobra mi e kilazata kaciv 3-4 kila i taman od 50 sega na 54 taman so visinata 168cm :D meraci hahaha:vozbud:
 
S

StereoLove

Гостин
Хахаха мојата тежина:)како пердув сум,45 килограми а висока мислам околу 153 цм.Да ме дувне ветар ке ме однесе:pos:
 
H

^HITMAN^

Гостин
Отсекогаш сум внимавал на свотајата тежина. 1.78 висок, 75 кг, сало ни грам да се пофалам малце... :)
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.824
Што мислите за вашата тежина?

Совршена е =)) , со години варира +1 или 2 кг или исто толку во - .
Шо и да јадам ,некако исто ми се фаќа:toe:
 
Член од
22 март 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Висока сум доста - метар и осумдесет.. А тешка негде седумдесет и нешто кила.
Иам вишоооок на кила. Дефинитивно. Не премногу. Ама доволно.:pos2:
И коа ќе ми рече некој крупна си.:pos2::pos2::pos2:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Висока сум метар и желба за растење а дебела 1 кило и желба за дебелеење.
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
32
Метар и 85 висок, 55 кила.. Анорексичен -.-
 
H

HITCH

Гостин
Секогаш се чувствувам прекрасно :toe: тежината не ми била никогаш проблем :smir:
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
803
Поени од реакции
32
јас имам 58 кг. и би сакал да кренам накај 65 кг.,иначе висина 1.68.Се чуствувам убаво во моја кожа ама би било добро да фрлам некое кило :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom