Што мислите за Битолчани?

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Fala za mastikata ;) ali taka vikas ti zaso mozda zivees u bitola...Tie so ziveat u drug grad normalno zborat e kako mojot grad nema podobar...Taka si ide toa...
 

skorpija^m

seven & seven
Член од
5 мај 2006
Мислења
492
Поени од реакции
4
Битолчанките се закон!!!!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Прочитав дека иделе во дискотеката"Расчекор"надевајќи се на виза!:vozbud:
 
Член од
15 ноември 2005
Мислења
355
Поени од реакции
1
RealGirL напиша:
Прочитав дека иделе во дискотеката"Расчекор"надевајќи се на виза!:vozbud:
Togas Bog znae kade si chitala! :nenene: Da,vistina e deka najcesto vo "Rascekor" odat gastarbeider-i od Svedska,ama za Svedska taka lesno viza ne se dobiva,mila! Inaku bitolchanki se daleku od nekoi sto kje legnat so nekogo za viza,naprotiv dobro kaza nekoj deka se do odreden stepen duri i prepotentni! :tapp:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
NeRtHuS_ErDa напиша:
Togas Bog znae kade si chitala! :nenene: Da,vistina e deka najcesto vo "Rascekor" odat gastarbeider-i od Svedska,ama za Svedska taka lesno viza ne se dobiva,mila! Inaku bitolchanki se daleku od nekoi sto kje legnat so nekogo za viza,naprotiv dobro kaza nekoj deka se do odreden stepen duri i prepotentni! :tapp:
така бе срцка образложи зашто си ми дал негативна репутација!
епа види вака сега
Прочитав во Свет...српски весник(ако не знаеш)
Незнам кои иде таму не ме ни интересира само имаше фотографии на полу облечени Битолчанки кои се надеваат на виза!
Тоа со визите не го измислив јас туку пишав што прочитав!:wink:
Препотентни:lud:
Сеуште си стојам на моето :coffee:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
RealGirL напиша:
така бе срцка образложи зашто си ми дал негативна репутација!
епа види вака сега
Прочитав во Свет...српски весник(ако не знаеш)
Незнам кои иде таму не ме ни интересира само имаше фотографии на полу облечени Битолчанки кои се надеваат на виза!
Тоа со визите не го измислив јас туку пишав што прочитав!:wink:
Препотентни:lud:
Сеуште си стојам на моето :coffee:
Риал, не сите Битолчанки, не глобализирај :nenene:. Инаку, такви шо се слекват за виза, има сегде, не само во Битола. И да, „Расчекор“ е „амбасадата“. :pos2:
 
Член од
15 ноември 2005
Мислења
355
Поени од реакции
1
RealGirL напиша:
така бе срцка образложи зашто си ми дал негативна репутација!
епа види вака сега
Прочитав во Свет...српски весник(ако не знаеш)
Незнам кои иде таму не ме ни интересира само имаше фотографии на полу облечени Битолчанки кои се надеваат на виза!
Тоа со визите не го измислив јас туку пишав што прочитав!:wink:
Препотентни:lud:
Сеуште си стојам на моето :coffee:

Ако
Abe mila uste ne sfati deka sum zensko pa mi se obrakjas se edno sum maz? :tapp: Svet? Srpski vesnik? Off lele tie kutrite so chitale :) Ti samo chitaj si svet :) A za pola oblecheni bitolchanki-mozebi. No sekako so vkus! Za razlika od eftinite srbinki na primer :P Ili gresam? Kako i da e,mozes da si mislis sto ti dusa saka za bitolchanki. Patem,ako ne bevme nesto "posebno" nemase vakva tema voopsto da ima,taka da... Chill out baby!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
NeRtHuS_ErDa напиша:
Abe mila uste ne sfati deka sum zensko pa mi se obrakjas se edno sum maz? :tapp: Svet? Srpski vesnik? Off lele tie kutrite so chitale :) Ti samo chitaj si svet :) A za pola oblecheni bitolchanki-mozebi. No sekako so vkus! Za razlika od eftinite srbinki na primer :P Ili gresam? Kako i da e,mozes da si mislis sto ti dusa saka za bitolchanki. Patem,ako ne bevme nesto "posebno" nemase vakva tema voopsto da ima,taka da... Chill out baby!
хехехе..а ти да не се пронајде штом ме цитираше!
Секако дека има исклучоци сегде има,али тие не се палат кога ќе прочитаат вакво нешто затоа што не се чуствуваат спомнати!
Извини а зашто да не читам,нешто против..моја работа!
Спонзорушите се нешто посебно..има тема и за нив :wink:
 
Член од
15 ноември 2005
Мислења
355
Поени од реакции
1
RealGirL напиша:
хехехе..а ти да не се пронајде штом ме цитираше!
Секако дека има исклучоци сегде има,али тие не се палат кога ќе прочитаат вакво нешто затоа што не се чуствуваат спомнати!
Извини а зашто да не читам,нешто против..моја работа!
Спонзорушите се нешто посебно..има тема и за нив :wink:
Mozebi tochno isklucocite treba da se palat, onie sto ne ni odat vo "Rascekor" a sepak se etikitirani "Bitolchanki"!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
NeRtHuS_ErDa напиша:
Mozebi tochno isklucocite treba da se palat, onie sto ne ni odat vo "Rascekor" a sepak se etikitirani "Bitolchanki"!
Срцка тие што не одат не ни беа спомнати,барем не од моја страна!:wink:
 
Член од
15 ноември 2005
Мислења
355
Поени од реакции
1
RealGirL напиша:
Прочитав дека иделе во дискотеката"Расчекор"надевајќи се на виза!:vozbud:
Ti bese taa sto generalizirase i daj oladi ne me zamaraj so tvoite tinejdzerski ispadi!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Девојко ако вистината те боли тоа не е моја работа..и од кај дека ја на тебе ти пишувам тоа што сакав ти го кажав преку пп!
Ај сега назад на темата!
 
Член од
1 мај 2006
Мислења
371
Поени од реакции
2
Abe nema kako bitolcanki najlicni vo cela Makedonija ,a toj so zbora vaka, taka znaci e ljubomorennnn. Vo pravo sum bitolcanki????????????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom