Што играте во моментов

Член од
12 април 2020
Мислења
148
Поени од реакции
312
Лиг о Леџендс, топ играм во флекс малку тролам опуштено.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.141
Поени од реакции
11.430
Civilization VI New frontier pass (екстензиите со византија и галите).
 
Член од
29 март 2013
Мислења
3.619
Поени од реакции
3.309
1606751545905.png

Doom 16 Alleluia

Пробав само еден тајтл да терам, али не ја бива.
Морам и шутер да маам паралелно со RPG, да свичам муудови :D
Секогаш така преферирам.
 
На врв Bottom