Членови кои реагирале на порака #2679

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    32.859
   • Поени од реакции
    48.741
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Klin

   Колце
   • Мислења
    3.933
   • Поени од реакции
    6.438
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   _BerzerkeR_

   • Мислења
    3.617
   • Поени од реакции
    3.304
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   SK-92

   • Мислења
    3.576
   • Поени од реакции
    7.201
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom