Членови кои реагирале на порака #2675

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   poimanemam

   • Мислења
    1.706
   • Поени од реакции
    3.429
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    32.950
   • Поени од реакции
    48.909
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom