Членови кои реагирале на порака #2680

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    32.859
   • Поени од реакции
    48.741
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Klin

   Колце
   • Мислења
    3.933
   • Поени од реакции
    6.438
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom