Што е нешто што сакате, а никогаш нема да го направите?

С

Сатори

Гостин
Да ги пукам со шмајзер глупите дегени.
Никогаш нема да го направам, не ми се оди во затвор.
 
А

Александра Д.

Гостин
Да пораснам....(знам дека тоа никогаш нема да се случи):kesa:
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Да направам нешто ексремно - банџи скок, скок со падобран , да нуркам покрај ајкули или да одам со подморница на местото каде потона Титаник ( после еден гледан документарец за тоа ,многу посакувам да го видам тоа со свои очи) или пак да одам на вселенско патување. Не викам дека овие работи никогаш нема да ги направам ( зошто од каде да знаам каде утре ќе ме одведе животот), туку за првите три работи ми треба малку повеќе храброст, а за оние последните и многу повеќе кеш:salut:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Да мавнам еден џоинт да видам како е филингот..ама никогаш,никогаш нема да го сторам тоа
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Да мавнам еден џоинт да видам како е филингот..ама никогаш,никогаш нема да го сторам тоа
Пер. . . и јас исто, неам пробано а имам желба.
Чисто онака, Ту фил дет ...:vozbud:

Само спортот ме кочи и мислам дека нема никогаш да пробам !:toe:
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
Да патувам со временска машина и да се вратам низ времево да поправам некои грешки
 

Voice of Jericho

Twisted Firestarter
Член од
13 септември 2008
Мислења
301
Поени од реакции
137
Па би било многу песимистички да кажам било што во врска со темава, али еве да се запознаам сo Hilary Duff е желба што не би требало да се деси, па сега ќе видиме во далечната иднина... :pos2:
 

kokolo_sk

Фаринго Егзофагијален Дивертикулум
Член од
8 јуни 2006
Мислења
261
Поени од реакции
8
Martin ke ti zaviduvam ako se zapoznaus so hillary ali veruvam deka I MENE KE MI ZAVIDUVAAT AKO SE ZAPOSNAAM SO JESSICA ALBA :drk::vozbud:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Да направам нешто ексремно - банџи скок, скок со падобран , да нуркам покрај ајкули или да одам со подморница на местото каде потона Титаник ( после еден гледан документарец за тоа ,многу посакувам да го видам тоа со свои очи) или пак да одам на вселенско патување. Не викам дека овие работи никогаш нема да ги направам ( зошто од каде да знаам каде утре ќе ме одведе животот), туку за првите три работи ми треба малку повеќе храброст, а за оние последните и многу повеќе кеш:salut:
Аууууууу колку сакам банџи-џампинг. Само арно викаш ќе треба малку повеќе храброст, а исто така сакам да отидам у куќата на Хју Хефнер-абе рај:vozbud:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
да го поминам цел свет. секоја држава, секој град, секое село, секоја планина... абе ЦЕЛ СВЕТ :icon_razz
 
Член од
29 март 2009
Мислења
110
Поени од реакции
1
Сакам да пробам дрога, но знам дека тоа никогаш не би го направила:salut:
 
Член од
16 јули 2006
Мислења
312
Поени од реакции
4
не постои такво нешто. се што сакам се ќе направам кога тогаш.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Сакам да го освојам светот, ама веројатно никогаш нема да биде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom