Што ви е табу и одвратно во сексот?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.197
Поени од реакции
34.431
Немојте одма да пискате и врискате по мене.

Ме интересира што ви е најдобратно во сексот и каков секс ви е најодвратен. Нормално, ако има нешто што ви е одвратно... Знам дека Долфин ќе се појави со некоја долфинска мисла, Macedalien ќе негира дека постои нешто одвратно во сексот, а Fortune ќе биде неутрална како секогаш. Или пак - грешам?

Ајде, да ве чујам (читнам). Што ви е најодвратно?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Одвратно е да си намислил нешто да му правиш на партнерот и кога ќе дојдеш до замисленото место да почувствуваш дека заборавил кога последно се истуширал ... освен такви гадни нехигиенски работи друго незнам што ... работи што не ги поштовам лично јас не би ги нарекла одвратни, затоа ...
п.с. Мочање на фаца ова - она се подразбира и немора да се спомне, да?:pov:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Дупла пенетрација, двајца мажи истовремено тоа многу ми е жими куров. Ај разбирам првин едниот па другиот ама двајца истовремено не.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
vardarce напиша:
Дупла пенетрација, двајца мажи истовремено тоа многу ми е жими куров. Ај разбирам првин едниот па другиот ама двајца истовремено не.
Е да, и тоа ми е одвратно ... а и друго се сетив после ова, лижење анален отвор ... леле ама се згадив:ija:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
divine напиша:
Мочање на фаца ова - она се подразбира и немора да се спомне, да?:pov:
:pov::pov::pov::pov:

И тоа да не е истуширан.... бљааааааааааааааааккк
 

Chandler

По религија - ПОПУЛИСТ
Член од
27 август 2005
Мислења
362
Поени од реакции
11
Shitting i pissing....
 
Член од
9 март 2006
Мислења
18
Поени од реакции
2
Да ти тушне девојка додека и ја лижеш.
Случајно и се испушти, ја притиснав малку на стомакот. Ама да си е*ам пиперот, одвратно беше.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Acid напиша:
Немојте одма да пискате и врискате по мене.

Ме интересира што ви е најдобратно во сексот и каков секс ви е најодвратен. Нормално, ако има нешто што ви е одвратно... Знам дека Долфин ќе се појави со некоја долфинска мисла, Macedalien ќе негира дека постои нешто одвратно во сексот, а Fortune ќе биде неутрална како секогаш. Или пак - грешам?

Ајде, да ве чујам (читнам). Што ви е најодвратно?
Премногу клишеа друже. Не ти скисна да функционираш според клишеа бе батки :wink

Вака сеа :

мочање
серење
лижење дупе кога е немиено со цетавлон
бурек со урда :pov:

И ред други работи коишто ме нервираат и ми се гадни. А уште погадно е да се води љубов со личност којашто ве лаже. :pov: :pov: :pov:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Освен pissing и shitting,и лижење анален отвор,се друго прифаќам,се додека уживаме со партнерката.
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Еј одвратни работи ви испотекнале бе...тоа за шитинг и писинг не ни сакам да го коментирам, а инаку нехигиена мноооогу мрзам или не волем:ija: :pov:
 
Член од
1 мај 2005
Мислења
2.612
Поени од реакции
32
исто мислење за серење и мочање, ебати убајната... :lud: и само-мазохистите не ги разбирам, мислам дека и сами не се разбират, ама не е то муабето...

темава е закон, ме потсети на случка од „младоста“ :)

многу од машките, а богами и женски, се приврзаници на орален секс, а ги има доста и тие шо сакат анален секс... а хронологија заебана наука...

1. предигра (од галење до шо знам јас шо...)
2. секс во разни пози, „крунисан“ со анална пенетрација...:sekss:
3. мултипл оргазми, се убо...

а бакнежот/бакнежите/бацвање/лижење после аналната пенетрација?

е, то ми беше одвратно... коа сакаше да ме залапа типката

и ден денешен не ми текнува поќе на анален секс
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Кога ќе видам како двајца мажи се работат, и згора на се, си ја лижат после спермата!
Уууууу бљак...
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Odvratno
Koga Коче МАССО зборува на телевизија за тоа колку е нормално да се дупи со поише души пошто моментално немал дечко.

ThA-BiTcH напиша:
Кога ќе видам како двајца мажи се работат, и згора на се, си ја лижат после спермата!
Уууууу бљак...
Извини вака сестро ама кај ги имаш видено овие работи жити се. Ја двојно сум постар од тебе уште ни пола не сум видел ти до лижење си стигнала. WOW:ija:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Jakov напиша:
Odvratno
Koga Коче МАССО зборува на телевизија за тоа колку е нормално да се дупи со поише души пошто моментално немал дечко.
Πа и ти се дупиш со повеќе јебачици додека да си најдеш трајна јебачица (што му доџе трајна фризура са ходрогеном). А друго дваес и ЕПТЕН гадно е тоа да некој јавно говори дека се дупи со повеќе. Се слагам!

А за истовремено збореше Кочо? Оти кога ми дојде летото на гости ми кажа дека е против такви работи. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom