Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
најмногу ме привлекува длабок и мистериозен поглед :pipi:....а за најсекси, најсекси ми е стомачето :icon_lol:
:toe:
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Погледот е многу важен,да асоцира цело време како да мисли на секс,и слаба,не коска и кожа,туку слабичка,и долга права коса.
 

LaTiTeA

Ветена госпоѓица Маленковска
Член од
17 април 2007
Мислења
156
Поени од реакции
2
Врзана гола женска, напупена и оптегната на потпирачот за раце од некој тросед.

Пополека одиш отпозади, се наведнуваш на коленици, ја спушташ главата, малце и ги подрашируваш нозете и ја лизнуваш за влажната вагина која е стисната и испакната.

~weee sexy~ :kesa:
 
Член од
14 август 2007
Мислења
93
Поени од реакции
0
MRAZAM- maski so muskuli, so zlato naredeni, so nekoj maco fori, obleceni vo tesno
OBOZAVAM- slabi maski, po moznost so dolgicko kosice, vo siroki alista, so slatka nasmevka, so sladok pogled.
Nakratko EMO momcinja se idealen primer za kakvi maski sakam...
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Секси ми се кафено-зелени оченца со еден мил поглед, набилдани мускули и средно полни усни ..... мммм
А дефинитивно не ми се секси ептен спуштени фармерки до земја, како да заборавиле да ги кренат после идење во тоалет, долга и мрсна коса и влакнести гради
 
N

NeMiRnA

Гостин
Длабок поглед,добар мирис,убави раце,паметен мубает и интелигенција...
Лошо-одвратно да мириса,да незнае што збори,несреденост и мрсна коса,е тоа е нешто што неможам да сварам било кај машко,било кај женско,апсолутно не секси.
 

Commando

Единство-Активизам-Сила
Член од
12 јули 2007
Мислења
426
Поени од реакции
2
Не ми се секси машки со голем нос и уши. Машки на кои образите им се зацрвенуваат на мал ветер и студ, машки кои имаат мали усни и по некој крив заб. Не ми се секси машки кои имаат големи веѓи - кои се толку големи што не можеш да му ги видиш очите на дечкото. Не ми се секси машки со прстени, разни ремчиња по рацете и обетки на ушите. Уште помалку ми се секси машки кои се уфилмани дека се рапери или металци. Мразам машки со крената и не дај боже шатирана коса. Не ми се секси премногу високи машки, пошо мразам да се качувам на скала или да се кревам на прсти за да ги бакнам. Не ми се секси машки што се фураат пред друштво за да ја “фасцинираат“ женската и на крај испаѓаат глупи. Не ми се секси машки што играат со пиво и воедно не се оделуваат од истото. Не ми се секси машки кои апла се пуштаат на девојка и машки на кои парфемот можеш да го осетиш кај секој втор. И за крај не ми се секси машки со предрасуди.
Многу си скромна....
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Seksi za mene e se ona koe vleguva vo bon ton-skoto dzentlamensko odnesuvanje podkrepeno so ubav pogled i blaga nasmevka:pipi:
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Убави усни, добар газ :) заводлив поглед со кој може да го „собори“ секој (уууф само да го знаете неговиот поглед...) и не знам што друго.. слатко да мириса и може да биде развиен но не мора :) и слатка нежна насмевка, да биде типче и да се однесува како прав џентелмен :):):).....но во никој случај да нема брада!!!!!! мммммммммммммм ај лав хим!! :):)
 
K

**KukLi4ka**

Гостин
Сакам: темен тен,убава насмевка,убави раце,длабок поглед,брадичка,добра смисла за хумор,добар муабет,добри манири... културен,стабилен,амбициозен,самоуверен...
Не сакам: "фраери",плави,набилдани,претерано сериозни,без смисла за хумор,не средени,џаболебари..
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Секси ми се шмизли...девојки со кои би сакал да имам секс...брутален
(ептен шмизли)
 
E

elence*$

Гостин
многу сакам силни и цврсти раце,и големи дланки,поштовам да има јако стомаче и да е висок...
 
С

Сатори

Гостин
Добро средена брада и по можност 2 глави повисок од мене - секси

Глуп празен поглед, не те разбирам - нооот секси
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
секси:
се што е убаво на очи - до умерена количина.
не секси:
се што не е убаво на очи во прекуумерена количина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom