Што ве исфрустрира/изнервира денес?

Decoturf

Базинга
Член од
30 октомври 2010
Мислења
504
Поени од реакции
74
Eдна девојка на форумов што прво не знае што е разлика ерекција/ ејакулација, а изглеа е трудна :tapp:, па јас на крај си го обрав
 
Член од
1 јули 2011
Мислења
51
Поени од реакции
8
Денес се качувам во автобус,а во автобусот кај топло невероватно кај цел автобус се наполни со луѓе од село кој со патлиџан,кој со пипер,кој со некакви пластични канти де полни де празни,а миризбава леле мори мајко.
Пукнав од мака.
:tapp:
И баш се чудев каде да си ја кажам маката и гледам таква тема.(y)
 

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
Едно чудовиште од дете кое живее спроти моето работно место и цело време ги малтертира/тепа неговите кучиња без причина, а што е уште по нездраво татко му и мајка му ни збор да му речат туку си седат и си уживаат.(n) :tapp:
 
B

BrunoFresh

Гостин
Времево. Не тоа што се расипа, туку што врни цел ден ко да е дупнато од некоја страна .
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Пак ова новинариве.

А1,Сител јбм ти све по списку!
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Toa што луѓето не гледат реално на работите и не размислуваат со сопстевни глави, туку сами си наметнуваат туѓи ставови.
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
120
Поени од реакции
41
Луѓе кои немаат појма што е живот , а мислат дека светот се врти околу нив ... Таквите треба да се погубат ... !
 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
Одам со мајка ми сабајле до Веро во Аеродром да купиме нешто и ја оставив колата на паркингот пред Веро и купивме неколку работи набрзинка и дојдовме во колата и ги ставивме кесите во гепек...И после мајка ми вика ај влези ти во кола чекај ме јас само да земам од Зегин едни лекови (Зегин беше на 10 метри пред нас) и јас и викам - ќе дојдам со тебе, топло ми е во кола.......Во Зегин гужва пензионери и се задржавме 10-тина минути и кога дојдовме кај колата МИ СТАВИЛЕ БЛОКАТОР НА ТРКАЛОТО...Ги чекавме 20 минути тие да дојдат што работат тука и кога дојдоа што да видам - клошари невидени, неписмени, не знаеа да зборат... :mad: Во наредниот саат време се одвиваше жолчна расправија и на крај јас бев таа што губеше зашто морав да платам 1300 ден на лице место зашто ми претеа дека ќе викнат пајак... :mad: МАЈКА МИ ОТИДЕ ЛЕКОВИ ДА КУПУВА МАЈМУНИ СМРДЛИВИ ЕДНИИ!!! ДЕНОТ МИ ГО УПРОПАСТИЈА!!!
Ѕвонев по телефони, бркав врски - дебели врски и тоа ЏАБЕ све - никој не можеше да ми помогне и на крај барем ги утепав од пцуење и вреѓање, пошто со збор не можев ништо да им докажам и тој едниот ми вика - г-це колку сакате викајте, претете, пцујте , секако ќе си платите (и други секој ден вака викаат и тепачки има некад, па на крај си плаќаат сите...)...

НЕМАШЕ ДА МИ БИДЕ КРИВО ДА ГИ ИЗГУБАМ ТИЕ ПАРИ, БАРЕМ ЌЕ СИ ГИ НАЈДЕШЕ НЕКОЈ СИРОМАШЕН И ЛЕБ ЌЕ СИ КУПИ, А НЕ НА ОВАА ПРОКЛЕТА ДРЖАВА ДА И ГИ ДАВАМ... :mad: КРЕТЕНИ
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Тоа што некој се обиде да се меша во мои работи и да решава наместо мене, зад грб. И „самооправдувањата“ после тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom