Шмизла речник

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Si gi wofkam site dadenca i batina najmnmnmnmnmnmnmnmn!Kissi4!
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
В'Охрид шмизливе се пренапинаат со шмизларство, користеќи Скопски акцент!

"Ќе идеме ли у Парк вечер з'Лтоо?" :pos2:

п.с. но хард филингс, скопјани!:smir:
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:па то ти е еден вид модерен охридски колку шо слушам
често ми се дешава да слушнам
Зш сите гледет во мене?? Аууу бе да знам ми љубоморат кога си сум толку убавка..:tapp::vozbud:
 
Член од
7 април 2007
Мислења
91
Поени од реакции
0
Mislam...mili poveli sto imas da kazes JASNO? ne mislam da se zamaram so tIbA...ne e moj tip...ne mi se svigja...talk to my hand....aj hev nou harrd filings abaut ju...se razbrafme?? a sea ispari.....EDNA MOJA DRUGARKA..
pozdrav,gord JBT-ijanec
 
Член од
7 април 2007
Мислења
91
Поени од реакции
0
aaa da sonce i da ne zaboravam....TENKS sto me trgna od top...ja tebe prva te imav..a ti mene ne me ni imas...i pwus komentarcija ne si mi ostaiwa..paaa....ke pacamm....
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
Никогаш не оставам она прво да ми раскине.. хелооу, како тоа може да се случи, она мене прва да ми раскине. Секако со неа сум само за углед, хееј дека она со мене, па и да ми раскине прва, нема шанс бејби. Хелоооуу, јас сум тоооооп за неа. :)

:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:па то ти е еден вид модерен охридски колку шо слушам
често ми се дешава да слушнам
Зш сите гледет во мене?? Аууу бе да знам ми љубоморат кога си сум толку убавка..:tapp::vozbud:
гххк гхгхгх:tapp::wink:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
Кога бев во Скопје слушам една жена вика:
-Лилааа коа бевме на одмор да вииш као беше на враќање.Ептен се изгужвавме по патот.Мислам, за мене беше ту мач!

После ова, не знаев дали да плачам или да се смеам:)

жена?:pos2: лол почнале и жени да се шмизлаат
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Кога бев во Скопје слушам една жена вика:
-Лилааа коа бевме на одмор да вииш као беше на враќање.Ептен се изгужвавме по патот.Мислам, за мене беше ту мач!

После ова, не знаев дали да плачам или да се смеам:)

hhhhhhhhhhhhhhhhh tu ma4 :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: lele be ajjjjjjjj... a so e najsmesno zena okolu 30 god hhh :pos2::pos2::pos2:

izvinete na ispadof ...ama ne mozam pojke aaaaaaa
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Си ги сакуфкам многу многу my bff Мар43нц3то и Да43нц3то mwa mwa mwa Swcencenca najubafki :tapp:
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Лилаааа и ти си отвори Хајфајв?? Лилааа па мора6 да 4асти6 феа.
Вевее види го оној. Срцу6ка. Ахахахаххаха.
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
мене шмизлите премногу ме нервираат па ги зезам со финти: лоша ти е пудрата, карминот не ти е погоден во нијансите, косата ти е лошо исфенирана, не си исчупкана па за ова последново снимив и клип па видете го


Р.Ѕ. чекам критики
ти си браткоооооооо :zver::zver::zver::zver::zver::zver::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom