Шифри или не, прашање е сега?

Шифри или не???


  • Вкупно гласачи
    21
  • Гласањето е завршено на .
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Еве анкета за тоа дали користите шифри....
Ве молам за секој одговор со посебно објаснување.
Еве ја прв:
Порано користев....ама сега веќе ич бидејќи видов дека ми ја упропастуваат играта и целото задоволство....једина игра во која користам игри е GTA San Andreas...значи четврта опција
 
Член од
27 ноември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
11
Dosega ne sum koristel i nema da koristam, bidejki go unishtuva igraenjeto, te pravi moken bez nekoja maka, a toa e pederski :)
 

Топка

Генерал
Член од
21 април 2006
Мислења
1.220
Поени од реакции
2
Употребувам шифри само од љубопитност или ако е нешто тешко во играта. Порано употребував во сите игри, но сфатив дека веќе играта не ми е интересна и се каам што воопшто сум помислил да употребам шифра. Сега и значително ми е намалено времето кое го поминувам пред компјутер играјќи игри и плус играм игри за кои нема шифри. Пр. Worms Forts Under Siege.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
ако веќе ја замразам играта, ми скурчи, ме изнервира, ме попизди и слично тогаш зимам шифри, или па ако веќе ја имам поминато па пак сакам да ја играм

досега имам користено за Half Life за да ја поминам, невозможно беше да ја поминам без нив
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Абе порано имам користено шифри на некои игри, ама многу ја расипува приказната во играта. А иначе во последно време ич не користам зашто ако користиш шигфри тогаш не си праб гејмер
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Sifrite se izmisleni za da bidat koristeni
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Шифри скоро ич не користам(веќе и не ни играм ама не е битно)!!!
Ги користам само кога нешто ептен не можам да поминам,и знам дека ќе се изнервирам и ќе искршам све околу мене па така,да се спасам и себе си и другите околу мене!!!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
mRnO напиша:
Sifrite se izmisleni za da bidat koristeni
Еее пеерче едно....па шо не си гласал за да користам а?????
Цццццц се шалам
 

manijak

Full of shit!
Член од
15 април 2006
Мислења
1.219
Поени од реакции
1
шифрите ти се најлесен начин како да заебеш игра
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Абе во Америка на пр. купуваат само оригинали.
Кога ќе ја купат играта за 50 $ они брат се молат да биде што потешка за да ја играат повеќе....кај нас тоа заради пиратерија го нема...све завршуеме за ден-два
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
затоа ја играм 2 саата максимум, за да не ми се здосади :)
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
абе бегај тоа пифрите ке те уништат ако шифрираш тогај нема ни да знаеш да ја ииграш играта а второ ке ти здосади у секунда
 

MaCk0

The Worlds Greatest
Член од
19 октомври 2005
Мислења
117
Поени од реакции
1
da koristam shifri
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
јас моментално играм 2 игри шо сум преокупиран почесто , едната е PES 4 , некако петката не ми се допага и си останувам на четворката и не користам шифри уствари не ни знам дали има шифри за таа игра . другата игра е Warcraft TFT ја играм 3 години веке користев шифри кога учев да играм , сега на battle.net оригиналка играм и сум level 37 ако некој разбира :)
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
NE NE TREBA ZOSTO POCNUVA DA TI ODMILUVA IGRATA. so sifri te

a treba da se pravat sifri i hackoj a ne treba da se koristat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom