Швалер/ка

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
одсекогаш сум сакал да бидам швалер на некоја типка која е жена на многу богат маж. Сакам љубовни афери.
Да бидам како Ричард Гир во филмот First Knight, кога му ја зема жената на Кралот Артур ја одведе у шумата и ја заведе на велико.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Ако има само орален секс, не се смета за швалерај. Не се прајте прости.
Дали ако го вараш сопругот со жена, и очигледно е отсуството на машки полов орган, тоа се смета за неверство?
:)
 
Член од
12 јули 2019
Мислења
1
Поени од реакции
2
Неможам да разберам која е потребата од швалер/ка ако не ви чини партнерот има опција развод и да имате океј ваша раб ама пазете да не дознаат децата верувајте лошо е јас знам како ми беше ко разбрав за мајка ми
Ако некој/а сака да ја дознае цела приказна или имал/а сличен проблем нека пише
 
Член од
1 мај 2019
Мислења
122
Поени од реакции
137
одсекогаш сум сакал да бидам швалер на некоја типка која е жена на многу богат маж. Сакам љубовни афери.
Да бидам како Ричард Гир во филмот First Knight, кога му ја зема жената на Кралот Артур ја одведе у шумата и ја заведе на велико.
Така ама може некој да те репетира, нема играње со пари
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.110
Поени од реакции
11.140
Неможам да разберам која е потребата од швалер/ка ако не ви чини партнерот има опција развод и да имате океј ваша раб ама пазете да не дознаат децата верувајте лошо е јас знам како ми беше ко разбрав за мајка ми
Ако некој/а сака да ја дознае цела приказна или имал/а сличен проблем нека пише
Па може да си ја сакаш жената ама брат ти долу да ти бара друго нешто. Ваљда таа е причината за да сакаат швалерки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom