Чипс

Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
znaete li kako nastanal cipsot? Toj Cips bil nekoj tip sto imal kafana, i nekoj mu naracal przeni kompircinja. No posle se pozalil deka se mnogu debelo iseceni i pobaral da mu isprzi pak.Ovoj Cips gi iseckal tolku sitno i mu gi dal przeni i na ovoj tolku mnogu mu se dopadnale sto odtogas Cips go patentiral toj proizvod i napravil golem biznis od toa.
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Ај малку назад да ве вратам, незнам кој колку ги начекал тие чипсови, јас кога бев во основно тогаш тие беа закон и сеуште неможам да најдам таков чипс со таков вкус како/
Џурасик Парк
Череза
Нинџа Желки (овој беже со вкус на пица)
Читоз
Томби
и уште некој може сум го заборавила е тоа ми беа ептен у бави и се утепував од јадење секој ден, а од денешниве ги сакам Доритос , зелениот и тој љутиот шо е чили, рафлс солен и скара, чипсич пица, чипси пиперка, пица, и тие малите стапчиња со вкус на патлиџан...мхмхмхмхмх

Читос, Череза, Томби! Шинди витаминли! :)
Не се сеќавам на вкусовите многу, битно рекламата ја памтам. :) И имаше еден Панчо, највкусен беше тој, нешто као Доритосов денешен...
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Чипси стикс со вкус на кечап мммммм
корект k4jz3r. топ занимација за на одмор за само 20 денари :) хихихи добра реклама.
иначе ми се свиѓа и чипси со вкус на ѕаѕики :)
абе ко ќе видиш скоро да нема чипс шо не ми се свиѓа :)
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Rufles, сини. Леле заразен сум од нив. Ме нервира што многу мало пакување се, па и за 40 ден. малце е бе :), ама сепак што се убави убави се мх мх
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.165
Поени од реакции
134
Зависен сум од чипс и тоа многу..
Chipsy ребрест, Doritos тој зелениот, i Rufles плаво.. најдобри ми се.
 
Член од
30 септември 2008
Мислења
91
Поени од реакции
3
Има еден плав со лук и павлака.Омилен ми е
Мојот омилен... Уствари сите видови ми се омилени, ама овој најмногу. Ама не го јадам пред да излегувам некаде зашто ... зашто... знаеш зашто! Малку здивот потоа на лукот:pipi:.
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Многу сакам чипс :vozbud: омилен ми е со кечап (домат), скара и лук... њам њам...
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Doritos кој било вкус. Се давам во нив....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom