Audrey Hepburn
Поени од реакции
3

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Hi :)
  Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
  Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
  Хм, Одри Хепберн, Џој Дивижн. Интересно а мислев во изумирање дека се...
  Ееее, не играме така. На местата каде имаш еднакво и прашалник, во линкот за видеото стави го знакот / ќе се претвори во нормално :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom