Цицки за златен медал

Член од
26 јуни 2013
Мислења
2.744
Поени од реакции
12.875
Легендата!!!!!!!!Како не останеше у индустријата уште некој период :place:

 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
20.765
Поени од реакции
53.988
Легендата!!!!!!!!Како не останеше у индустријата уште некој период :place:
Сега е направена краветина со 532678 кила вишок. И поминаа најдобрите денови...
 
На врв Bottom