Хит на денот

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.628
Поени од реакции
5.677

It can happen to..
Anyone of us, anyone you think of
Anyone can fall
Anyone can hurt someone they love
Hearts will break
'Cause I made a stupid mistake...
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom