Хакерот звани v1p3r

marko_d

Ретард
Член од
10 април 2009
Мислења
430
Поени од реакции
18
@v1p3r shefi е многу закон хакер, кого сите ние го дознавме преку оваа тема. Откако го аднав на мсн и му реков дека сум од холандија и дека сакам да ми хакне мсн ме нарече куче ќаурско и ми рече мрш, го побарав на google и тука стварите стануваат интересни. Другарчето наше има профил на paltalk и сликички, каде што сконтав дека е од ПТТ :D

А. Гаши, лани завршил електро и телекомуникации во ПТТ и го има во алманахот за сите да го видат. Во алманахот стои

A. Gashi (Viperi)
Hakeri ....

За жал нема фејсбук, ваљда му е хакнат затоа ...
 
Г

Господ

Гостин
Разбрав дека хаќерот по долгогодишна работа успешно склопил неколку апликации како One Click System Reboot и калкулатор со факториел...програмерски гениј и навистина креативен човек,навистина сум воодушевен од неговите подвизи.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.435
Поени од реакции
4.044
Brat mi <3 te sakam najnoguuuuuuu
ne mi go hakiraj profilot pls
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Ај жити све најди фејсбук ќе ми завршиш голема работа...треба на женската да и хакнам профил <3 <3 <3
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Аууу нова кајганџиска легенда на повидок! :)
Контролирање на цело Скопје преку фејсбук е запрепастувачки ужасна работа!
 

marko_d

Ретард
Член од
10 април 2009
Мислења
430
Поени од реакции
18
Ај жити све најди фејсбук ќе ми завршиш голема работа...треба на женската да и хакнам профил <3 <3 <3
еј истиот муабет и ја му го напраив на мсн, на бившата :D
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
еј истиот муабет и ја му го напраив на мсн, на бившата :D[/QUOTE]

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Г

Господ

Гостин
4087eaa1_e2cd_0969.gif

Заебавајте се вие ама Shefi има испланирано некое Doctor Who сценарио каде што он е Cybercontrol.
picture unrelated
 
T

Tetro

Гостин
упс

Код:
24 дек 2010 ... Jas iam nad 130 Gb passwordi od cel Svet onaka ne mi e problem samo si pisuvam msnto naprimer v1p3r-shefi@hotmail.com i programot sam naogja ...
www.badijala.com/showthread.php?t=666119
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
И најпоента е што го знам де4ково и е опасен мафијаш. Точно е дека е од ПТТ ама не знам дали е сега 4-та или завршил.






Има многу голема глава
 

marko_d

Ретард
Член од
10 април 2009
Мислења
430
Поени од реакции
18
И најпоента е што го знам де4ково и е опасен мафијаш. Точно е дека е од ПТТ ама не знам дали е сега 4-та или завршил.
Има многу голема глава
Генерација ми е бе, лани заврши и го има у алманах :D, го знаеш од видување или ? :D
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.435
Поени од реакции
4.044
24 дек 2010 ... Jas iam nad 130 Gb passwordi od cel Svet onaka ne mi e problem samo si pisuvam msnto naprimer v1p3r-shefi@hotmail.com i programot sam naogja ...
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Генерација ми е бе, лани заврши и го има у алманах :D, го знаеш од видување или ? :D
У хемиско учам, така да го знам од автобус и коа ќе се прошуња кај нас у школо. Отсекогаш ми бил одвратен.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
285
Поени од реакции
39
Јас само се надевам дека тој v1p3r што се регистрирал на форумов е лажен типац пошто ако е вистинскиот хакер со 130 гига пасворди, ке ми го хакне notepad-от и после нема да може да слушам музика :nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom