Фото натпревар 96 „Пијалоци“ - Гласање

Која е најдобра фотографија на тема Пијалоци?


  • Вкупно гласачи
    35
  • Гласањето е завршено на .

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
Одличен избор. Пијачи на дело :D
Сликите пријавени за овој натпревар може да ги погледнете ОВДЕ.
Повелете на гласање.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.623
Поени од реакции
34.810
... секогаш бев за читање книги во библиотека ! :D
иако јас не идев ниту пак читав, сепак имам пријатели кои се уште идат и набрзина ќе прочитат 4,5 книги па си одат дома :pos: ме потсети на симболиката и гласав за @shutrak !
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.271
,,,,eheee koi vreminja,, vo bibliotekata kaj stara avtobuska,,,:D,,,msm seushte e tamu,,,:icon_mrgr:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.965
Јас па не можам да одолеам на тоа јебено Скопско, го обожавам срањево.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.623
Поени од реакции
34.810
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.623
Поени од реакции
34.810
@shumecha.tableta има 9 гласа моментално.Заслужена победа потполно.
... неам ниш против, ама ако се потсетиме на правилата на натпреварот (ако воопшто си ги прочитал)



...гласањето за фотографиите е заклучно со сабота( т.е. ај да биде недела) кога се заклучува гласањето и се прогласува победникот кој веќе од понеделник мора да има поставено нова фото тема, во овој случај во недела кога се заклучува гласањето двајцата горепосочените членови имаат исти бодови 7 - седум, @Black Hok и @Sungerot Bob гласаја вчера (понеделник) кога гласањето требаше да биде затворено и да се постави нова тема, ...јас само сум прецизна т.е. според правилата на форумот :)
инаку вака можеше до утре да трае гласањето, па да добиеше некој друг повеќе лајкови т.е. бодови :pipi:
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
... неам ниш против, ама ако се потсетиме на правилата на натпреварот (ако воопшто си ги прочитал)



...гласањето за фотографиите е заклучно со сабота( т.е. ај да биде недела) кога се заклучува гласањето и се прогласува победникот кој веќе од понеделник мора да има поставено нова фото тема, во овој случај во недела кога се заклучува гласањето двајцата горепосочените членови имаат исти бодови 7 - седум, @Black Hok и @Sungerot Bob гласаја вчера (понеделник) кога гласањето требаше да биде затворено и да се постави нова тема, ...јас само сум прецизна т.е. според правилата на форумот :)
инаку вака можеше до утре да трае гласањето, па да добиеше некој друг повеќе лајкови т.е. бодови :pipi:
Правилата се тука за да се кршат.
Иначе тој што ја отворил темата требало да го запази рокот на гласање.
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Затоа што не сум дома, пишувам со критични 10% батерија, ако може @INFERNO` да ја отвори новата тема, не сум баш упатена во правилата кога/како се отвора новата тема. :noze:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom