Фото натпревар #367 - Уличен стикер.

Член од
28 август 2013
Мислења
4.129
Поени од реакции
12.577
Може ли плакати од избориве шо беа? :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.086
Поени од реакции
13.609
Не се заебавајте ставајте слики дњка пак ја ќе треба да давам тема!!!
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.720
Поени од реакции
11.938
Прилеп, рана есен 2023 г.
Пред сам влез во ,,урбаната" збирштина - Точила.
20230924_171014.jpg
 
Последно уредено:

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.720
Поени од реакции
11.938
Није ово стикер друже 831. :D
Ова беше интересна идеја шо ја ебаа ционистите :place:
Откај да знам шо е, а шо не е стикер. Стар сум, Титов пионер со заклетва и со сè.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.050
Поени од реакции
14.937
Се отепав од барање низ телефон, немам ништо. Задња шанса е денс по улици нешто да најдам
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
714
Поени од реакции
1.665
Постирајте некоја слика од стикер бе пеери, не само на мајтап да ја терате, бумери едни југословенски!
ne sme nie bumeri...
FB_IMG_1716212111832.jpg
Автоматски споено мислење:

Inalu najdiv eden stiker na bandera ama glupo mi beshe, pomen na nekoja baba...
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.720
Поени од реакции
11.938
Постирајте некоја слика од стикер бе пеери, не само на мајтап да ја терате, бумери едни југословенски!
Јас погрешно разбрав озбилно и зато се залетев. Нека го избришат постот за да нема забуни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom