Фото натпревар #264 - Геометриски облици - ГЛАСАЊЕ

Гласам за ЕДНА фотка


  • Вкупно гласачи
    18
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.395
Поени од реакции
12.404
Закаснав :)
Гласав за @Darklady едноставна и ми се свиѓа

а и морам да си кажам дека стев баш ме повреди дека толку многу не му се свиѓаламојата љубовна тема ;(
 
Член од
23 јули 2019
Мислења
329
Поени од реакции
2.309
Јас гласав за фотката на @TrendS бидејќи ми изгледа како нешто што сам го направил и затоа што од сите други, таа некако ми е најдинамична. :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom