Фото натпревар #240: Селфи

Член од
20 јануари 2021
Мислења
291
Поени од реакции
3.266
Одлична тема која дава можност да се покажат фотографските квалитети на учесниците. Со тоа автоматски ќе се врати сјајот на натпреварите.

Сега, како ни на една друга фотографска тема од така малиот, скромен и ограничен избор, ќе може да се развиваат дискусии за техниките и композицијата. Што претставува фотографијата итн. итн.

Полн погодок.
 
Член од
22 ноември 2021
Мислења
40
Поени од реакции
62
Jas sum grdo dete. Mnogu grdo, epten. Kakvo selfi kakvi gluposti... Ja sum grdo detence laaa laaa laa la :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.149
Поени од реакции
11.857
Одлична тема која дава можност да се покажат фотографските квалитети на учесниците. Со тоа автоматски ќе се врати сјајот на натпреварите.

Сега, како ни на една друга фотографска тема од така малиот, скромен и ограничен избор, ќе може да се развиваат дискусии за техниките и композицијата. Што претставува фотографијата итн. итн.

Полн погодок.
Има и такви теми, како миленици :(

стварно, ставајте селфиња ама ако не сакате @Хоуп да ви ја викнам, дајте бар малку вложете напор за прифатлива фотогравија
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.149
Поени од реакции
11.857
Натпреваров ако не да го преместиме во мода под тема мис и мистер? :yid:
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.962
Поени од реакции
10.775
Имате уште точно 24 саати да ми праќате селфиња :noze:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.756
Поени од реакции
19.201
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.253
Поени од реакции
10.290
Член од
28 октомври 2021
Мислења
97
Поени од реакции
203
Што се плашите толку да ставите слика каде ви се гледа лицето? :icon_mrgr:
 
Член од
17 март 2015
Мислења
1.365
Поени од реакции
5.413
Првите анонимни натпреварувачки се веќе тука :pipi:

Прегледај го приврзокот 314215
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 314216
еј, дилан дог. :)
Автоматски споено мислење:

Дилан Дог, ги обожавав на времето :)
пред помалку од месец дена поклонив 50 бројчиња. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom