Фото натпревар #132 - Мостови - ГЛАСАЊЕ

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Toto.toto, 17 март 2019.

?

Фото натпревар #132 Moстови - ГЛАСАЊЕ

 1. toto.toto

  6 гласови
  16,2%
 2. Петра П.

  5 гласови
  13,5%
 3. Agda Beata

  0 гласови
  0,0%
 4. viki86

  14 гласови
  37,8%
 5. Acid

  6 гласови
  16,2%
 6. Zornik

  1 гласови
  2,7%
 7. Skorp

  1 гласови
  2,7%
 8. gjoko-mkd

  1 гласови
  2,7%
 9. bijons

  3 гласови
  8,1%
 1. Toto.toto

  Toto.toto

  Член од:
  4 јули 2012
  Мислења:
  253
  Допаѓања:
  437
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.398
  Допаѓања:
  3.611
  ...па не погоди баш како треба, не може да се види кој гласал! :)
   
 3. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.897
  Допаѓања:
  2.278
  https://vukajlija.com/cepidlaka :love::noze::love:
   
  На Invader, Vlatko_Gjorce, gurman2 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.644
  Допаѓања:
  5.272
 5. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.398
  Допаѓања:
  3.611
  ...чупиња, :P
  една работа ако се направи целосно како што треба не значи „цепивлакненце“ еве јас имам два гласа, а не знам од кого се, мислам првиот сигурно од другарчето шутрак,ама вториот, а?а? а? од кој да е... ебаго?:love:  ...аааааааа знам заш така, секој Че си ја гласа својата фотографија, па не Че се „гледа“ јавно демек, мор шчо на прилепски кажвано :D
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.897
  Допаѓања:
  2.278
  Че си гласа ам како поинаку. Тоа и кога се гледаат гласовите си гласаат луѓе за свои фотографии. Kолку што знам не е забрането :). Не се лути:backa:

  Нек се машта пробуди.
  Крај краева, нема значење кој за кого гласа и кој колку гласови има.
   
  Последно уредено: 17 март 2019
  На Krstev му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  1.817
  Многу тешко ова :toe:
   
 8. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.644
  Допаѓања:
  5.272
  Браво за @viki86
  Иако малку пред време, спремај тема! Во недела вечер треба да дадеш нова тема за нов натпревар
   
  На viki86 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.398
  Допаѓања:
  3.611
  ... шо фајде, чупето се капи, не можи да даде нова тема! :D
   
 10. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.644
  Допаѓања:
  5.272
  @viki86 до 24 тема, ако не @Acid изненади не ти
  @Toto.toto те скокнав за да не се повторуваме @bijons не ме потресувај славам роденден :cool: <3
   
 11. Toto.toto

  Toto.toto

  Член од:
  4 јули 2012
  Мислења:
  253
  Допаѓања:
  437
  Срештат ти роѓендан :) ете идеа за следна тема :)
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 12. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.644
  Допаѓања:
  5.272
  Фала!!! Не ми е денес, ама цела недела ќе го славам :cool:
   
 13. viki86

  viki86

  Член од:
  26 јули 2009
  Мислења:
  421
  Допаѓања:
  173
  Иди темата иди...
  --- Споено дупло мислење, 25 март 2019 во 00:31 ---
  Се убо од почетокот фајде, чупе, се капи, не можи, ама крајот???
  Не можи да дај нова тема по битолски е :LOL::LOL::LOL:
  Има нова тема сега ајде слики да видиме :vozbud:
   
  Последно уредено: 25 март 2019 во 00:31
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: