Фото натпревар #103 Тема: „Едно со природата“

Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.979
Поени од реакции
14.758
Јас не учествувам...бидејќи многу ретко ме има на фотографии. Воглавном јас фотографирам, а скоро никогаш не правам селфи или некој да ме слика...

сепак, мислам дека е ова засега една од подобрите ``аукции`` на слики
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.965
Јас не учествувам...бидејќи многу ретко ме има на фотографии. Воглавном јас фотографирам, а скоро никогаш не правам селфи или некој да ме слика...

сепак, мислам дека е ова засега една од подобрите ``аукции`` на слики
Исто, ама најдов една, па да се искористи :D Али можеш да ставиш од некој друг што си го сликал ти.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.625
Поени од реакции
34.811
Јас не учествувам...бидејќи многу ретко ме има на фотографии. Воглавном јас фотографирам, а скоро никогаш не правам селфи или некој да ме слика...

сепак, мислам дека е ова засега една од подобрите ``аукции`` на слики
....бреее немаш слика со било кој на неа, ал некој те знае ако си ти или не...овие што се на фотос погоре сигурно се самите од профилот...како да не, ајде постави слика со природа и некој, дури може и со неа да биде ! :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.979
Поени од реакции
14.758
....бреее немаш слика со било кој на неа, ал некој те знае ако си ти или не...овие што се на фотос погоре сигурно се самите од профилот...како да не, ајде постави слика со природа и некој, дури може и со неа да биде ! :)
Treba navistina da se potrudam da najdam....[DOUBLEPOST=1510086668][/DOUBLEPOST]Ме мачевте да се вратам дури до 2013......ви викам ме нема по слики....:facepalm:

``Некаде над Дерми.....``


10910
by gjoko-mkd on Кајгана форум
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.625
Поени од реакции
34.811
Treba navistina da se potrudam da najdam....[DOUBLEPOST=1510086668][/DOUBLEPOST]Ме мачевте да се вратам дури до 2013......ви викам ме нема по слики....:facepalm:

``Некаде над Дерми.....``

... за да учестуваш на натпреварот мораш преку галерија на кајгана да ја постираш сликава дури пожелно е ако можеш да ја скратиш над датумот да не се гледа...ако не можеш да ја избришеш...остави ја...постирај повторно како треба ( извини @Let 3 те нема тука, па нема да се наљутиш оти вака се мешам :) )
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
2.000
Јас не учествувам...бидејќи многу ретко ме има на фотографии. Воглавном јас фотографирам, а скоро никогаш не правам селфи или некој да ме слика...

сепак, мислам дека е ова засега една од подобрите ``аукции`` на слики
Исто, на мојата слика, не сум јас. :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.979
Поени од реакции
14.758
Средено....и јас сум на сликата. Исто како што не го кријам и вистинското име...нема потреба ни да се кријам со сликите(само ретко што ме има на слики...)
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
2.000
.... туууу, штета , а мој фаворит фотка ! (y)
Па мора ние да сме сликале нели. Инаку не би била наша сликата. :) Имам подобри фотки ама ме сликале, не сум сликал. :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
До сега не ми стигнало известување дека воопшто некој постирал нешто после Анчо!!! Браво!!! Супер фотки :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom