Фото: Убиен Албанец од Гостивар, член на Ал Каеда

Статус
Затворена за нови мислења.

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
pa zatoa otide u picku materina i ovoj i jugosllavia ,isto ke vi se sluci i vami
мали не:гомце: многу знај дека све си има свој крај па така и ова.Се ближи ако пратиш надворешна политика што станува со вашиот голем сојузник САД друга сила се издига и полека ке презема во свои раце па уствари што се замарам со тебе неписмено инцестоидно ѓубре.
 

nilla-vanilla

#kingliam
Член од
17 јуни 2010
Мислења
2.041
Поени од реакции
1.747
Prvo kopiras !! treba da pobaras avtorski prava.
Vtoro i kolkava i da ti e zelbata moite da otidat so makedonec nema da moze , tie treba da rabotat od 7 nautro do 9 vecerta taka da nemaat vreme i druga rabota kaj so ziveam jas se istrebeni site makedonci :D .
Treta rabota jas ziveam vo drugi grad kade sum infiltriran vo vodite so makedonkite , veruvaj mi poradi pocit so niv nesakam javno da kazam :D a veruvaj mi taka e :D
прв болд- кој сака да направи нешто ќе си најде време ;) втор болд- лелееее badass ау!
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Prodolzete si so vasiot civiliziran nacin na diskusija i zivot zatoa sto nie sme "Neandertalci Orki"! Vie kako "anticka" civilizacija ve gledame sto pravite i sto ste postignale :) keep it up cao od mene
Ako nisto drugo ne sme narko protektorat koj stiti ubijci na deca so izmisleni kosovski drzavjanstva.
 
W

Werther

Гостин
Во Сирија не е обична војна, само вие тоа не сакате да го разберете и не ви конверира..
Кое „конверирање“ бе Омере ? Пак ли речит глумиш ? Абе Омере црни, кога на некој збор не му го знаеш значењето, избегнувај да го користиш. Едноставно е. Јас знам дека ти секојдневно макотрпно работиш на речникот, но послушај ме.

;)

Конвергира бе Омер, конвергира. И не ти одговара во составот на реченицата глаголот конвергира.
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.691
Шо го жалите бре, он сега горе си клеца еден куп девици вие го жалите. Ајт сите во сирија па од таму на клецање девици во рајот. Зошто човек да копа по нивите на оваа жештина кога може во рајот да се релаксира со девици.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom